Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

NAVITEL predstavuje úplne nové revolučné zariadenie 2v1 – NAVITEL RE900 FULL HD, ktoré kombinuje funkcie záznamovej kamery s GPS navigáciou s detailnými offline mapami. 

Technická špecifikácia 

Zariadenie NAVITEL RE900 FULL HD je vybavené procesorom Cortex-A7 Quad Core s frekvenciou 1300 MHz, operačným systémom Android™ a 5-palcovým displejom s rozlíšením 1280х720 px. Kapacita vnútornej pamäte zariadenia disponuje 16 GB, ktoré umožnia ukladanie obľúbenej hudby či filmov do zariadenia.

K dispozícii je taktiež slot pro SD/SDHC karty až do veľkosti 64 GB na ukladanie ďalších navigačných máp a mediálnych súborov. Obrazovka poskytuje jasný obraz ako na slnku, tak aj v noci. Kamera obsahuje vysoko kvalitnú 5-vrstvovú sklenenú šošovku pre detailné zábery. Zariadenie NAVITEL RE900 je vybavené technológiou 3G, Wi-Fi, FM-transmiterom a Bluetooth 4.0 pre pohodlné cestovanie. V prípade, že nie je k dispozícii prístup na Wi-Fi sieť, je možnosť vložiť do zariadenia SIM kartu.

Full HD záznamová kamera

Zariadenie NAVITEL RE900 FULL HD je vybavené modernou kamerou OmniVision s 5-vrstvou sklenenou šošovkou a širokým uhlom záberu 140° pre prehľadné a detailné záznamy. Frekvencie snímok 30 fps poskytuje vysoko kvalitné záznamy ako v noci, tak počas slnečných dní. Citlivý mikrofón umožňuje kvalitný záznam zvuku a vďaka vstavanému G-senzoru neprídete o kritické záznamy pri cestných nehodách. 

GPS navigácia

NAVITEL RE900 FULL HD je tiež osobným navigačným zariadením poskytujúcim offline navigáciu s predinštalovanými mapami 43 európskych krajín, Ruska, Bieloruska, Kazachstanu a Ukrajiny s doživotnými aktualizáciami zdarma. Ďalšie mapy je možné dokúpiť priamo prostredníctvom navigácie: Menu > Môj Navitel > Kúpiť mapy. Prostredníctvom navigácie môžete taktiež ľahko aktualizovať navigačný program aj existujúce mapy.

Mapy obsahujú aktuálne informácie o cestnej sieti, databázu SPEEDCAM upozorňujúcich vodičov na rýchlostné kamery a radary, rozsiahlu databázu bodov záujmu (POI) a 3D objekty. V prípade online režimu sú k dispozícii tiež aktuálne informácie o hustote premávky, ktoré sú brané do úvahy pri vypočítavaní trasy a sú zobrazené priamo v navigácii.

Zariadenie NAVITEL RE900 obsahuje predinštalované mapy nasledujúcich štátov: Albánsko, Andorra, Belgicko, Bielorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Cyprus, Čierna Hora, Česká republika, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Gibraltár, Grécko, Holandsko, Chorvátsko, Island, Kazachstan, Lichtenštajnsko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Maďarsko, Macedónsko, Malta, Moldavsko, Monako, Nemecko, Nórsko, ostrov Man, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko, Rusko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Spojené kráľovstvo, Srbsko, Švédsko, Švajčiarsko, Taliansko, Ukrajina, Vatikán. 

Obsah balenia 

Obsah balenia navigačného zariadenia NAVITEL RE900 obsahuje kompletné príslušenstvo do auta, ktoré ešte viac uľahčuje inštaláciu a používanie zariadenia v aute.

Obsah balenia NAVITEL RE900 FULL HD: 

  • Zariadenie NAVITEL RE900 FULL HD
  • Držiak do auta (na čelné sklo)
  • Adaptér do auta 12/24 V
  • USB kábel
  • Užívateľská príručka
  • Záručný list

Odporučená maloobchodná cena NAVITEL RE900 FULL HD – 129 euro.

Značky: