Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

„Snažíme zlepšovať naše služby a plniť želania, resp. odporúčania, našich zákazníkov“, hovorí Marek Michalík, marketingový manažér spoločnosti a pokračuje:

„Od začiatku októbra 2019 zaraďujeme do programového balíčka KLASIK služby SATROdigital kanál JOJ Cinema HD.“ JOJ Cinema HD je obľúbená stanica, ktorá prináša fanúšikom filmu exkluzívne filmové premiéry
všetkých žánrov. Aby sa zákazníci bližšie zoznámili s jej programovou štruktúrou, bude stanica JOJ Cinema HD v novembri 2019 Kanálovým tipom. To znamená, že si ju môžu pozrieť všetci zákazníci služby SATROdigital aj SATROanalog KDS.

Spoločnosť SATRO s.r.o. postupne rozšírilo aj počet staníc v aplikácii touchTV a v TV Archíve na 26, pričom stanice sú uložené 7 dní dozadu. Predtým ako si zákazníci TV Archív objednajú už od 1,90 EUR na mesiac, poprípade spolu s hybridným HD digitálnym prijímačom od 3,40 EUR za mesiac, majú možnosť sledovať Touch TV na 3 mesiace BEZPLATNE. Trojmesačné bezplatné obdobie potrvá iba do konca tohto roku. Stačí, ak sa zaregistrujú na www.satro.sk. Po uplynutí trojmesačnej doby sa následne rozhodnú, či si službu TOUCH TV predplatia, alebo sa rozhodnú inak.

Viac informácii sa zákazníci dozvedia na www.satro.sk, na fb spoločnosti SATRO s.r.o., alebo na Zákazníckej linke 0850 311 000.

Značky: