Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť TCL na veľtrhu IFA 2022 prezentovala produkty v celej šírke svojej kategórie a delí sa o nadšenie z inteligentného prepojeného životného štýlu svojimi prémiovými televízormi Mini LED, soundbarmi a ponukou domácich spotrebičov.

Spoločnosť TCL Electronics okrem nového radu domáceho kina pre rok 2022 a domácich spotrebičov vystavuje TCL taktiež najväčší televízor Mini LED na svete, 98-palcový QLED televízor radu XL Collection, 136-palcovú filmovú stenu 4K, špičkové herné monitory a najnovšie soundbary RAY-DANZ Dolby Atmos.

„Nesmierne nás teší, že sa môžeme na veľtrh IFA vrátiť, a sme hrdí na to, že sme súčasťou tohoto odolného a dynamického odvetvia. Tešíme sa na návštevníkov nášho neuveriteľného výstavného stánku,“ uviedol Shaoyong Zhang, generálny riaditeľ spoločnosti TCL Electronics. „V duchu našej témy #TCLInspireGreatness ukážeme, ako naše produkty a služby pomáhajú ľuďom žiť, pracovať a baviť sa každý deň lepšie.“

Pohlcujúce domáce kino s televízormi Mini LED QLED a soundbarmi RAY-DANZ Dolby Atmos

Spoločnosť TCL sa intenzívne venuje vývoju technológie Mini LED. Preto budú mať návštevníci na stánku TCL možnosť vyskúšať si EISA Premium Mini LED TV C835: neuveriteľne všestranný 4K Mini LED televízor s úžasnou kvalitou obrazu v spojení s Dolby Atmos pre pohlcujúci zvuk. Okrem toho si budú môcť prehliadnuť LCD televízor EISA Best Buy C735 s technológiou QLED a vysokou obnovovacou frekvenciou 144 Hz, ktorý je ideálny pre hráčov hľadajúcich vynikajúce herné zážitky.

V Európe sa návštevníci veľtrhu IFA zoznámia s prvým 98-palcovým televízorom QLED spoločnosti TCL. Tento televízor TCL 98C735 je vybavený technológiou farieb Quantum Dot s vysokým špičkovým jasom, lokálnym stmievaním a úžasným kontrastom, ktorý zabezpečuje jedinečnú kvalitu obrazu a úžasne pohlcujúce sledovanie. Jeho výkonná a citlivá odozva s nízkou latenciou a čistotou pohybu zabezpečuje úchvatný zážitok zo sledovania aj fanúšikom rýchlych športov, ako je futbal, a hráčom počítačových hier.

Veľtrh IFA 2022 bude taktiež príležitosťou vypočuť si výnimočnú kvalitu zvuku soundbaru C935U RAY-DANZ Dolby Atmos, ktorý získal ocenenie EISA Best Buy Soundbar. Aby toho nebolo málo, uvádza spoločnosť TCL na trh taktiež svoju najnovšiu vlajkovú loď soundbarov, úplne nový model TCL X937U s technológiou RAY-DANZ. Oba si môžete prehliadnuť na stánku TCL.

Na stánku TCL sa objaví taktiež vlajková loď 4K Mini LED TV C935 s až 1 920 zónami lokálneho stmievanie a dvojkanálovými reproduktormi 2.1 smerujúcimi hore.

Ďalšie televízory TCL, vrátane modelu TCL C635 QLED s podporou Google TV, vďaka svojmu tenkému bezrámčekovému dizajnu posúvajú streamovanie video obsahu na novú úroveň jasu a farieb a sú ideálne do akéhokoľvek domáceho priestoru.

Inteligentnejšie bývanie s domácimi spotrebičmi TCL

V zóne domáceho komfortu na stánku TCL sa predstavuje nový rad klimatizácii FreshIN. Na rozdiel od bežných klimatizácii, ktoré cirkulujú vzduch vo vnútri domu, je rad TCL FreshIN vybavený patentovaným systémom prívodu čerstvého vzduchu FreshIN Plus, ktorý pomáha privádzať čerstvý vzduch zvonku do interiéru s kapacitou až 60 metrov kubických za hodinu vďaka výkonnému ventilátorovému systému, ktorý pomáha zvyšovať hladinu kyslíka a vlhkosti.

Lepšie zdravie a pohodu zabezpečujú taktiež oceňované čističky vzduchu Breeva Pro 700P a 400P, ktoré je možné tiež vidieť na stánku TCL.

V zóne pračiek na stánku TCL návštevníci uvidia, ako môžu ušetriť energiu vďaka novej pračke energetickej triedy „A“ s parnými programami, ktoré eliminujú bežné baktérie a zároveň uľahčujú a spríjemňujú pranie.

Intuitívna a interaktívna inteligentná nositeľná elektronika

Návštevníci môžu taktiež preskúmať svet nových možností s okuliarmi TCL NXTWEAR Wearable Display, ktoré sú vybavené radom vylepšení, ktoré obohacujú užívateľský zážitok. Tieto okuliare, ktoré sa ľahko používajú a sú ľahké, vážia iba 75 g a sú originálnou voľbou pre hráčov aj pracovníkov na diaľku, ktorým poskytnú neuveriteľný pocit pohlcujúceho sledovania rozšírenej 140palcovej obrazovky na vzdialenosť 4 metrov.

Ďalšie vzrušenie a ešte viac zážitkov

Pre všetkých európskych basketbalových fanúšikov po celom svete, ktorí tento rok v septembri sledujú FIBA EuroBasket 2022, chce spoločnosť TCL priniesť do svojho stánku ochutnávku akcie tejto kľúčovej basketbalovej udalosti a ponúknuť návštevníkom zážitok z hrania vo virtuálnej realite!

Značky: