Spotify zadarmo na 3 mesiace

0

Teraz je čas vyskúšať prémiové členstvo.

Spotify sa pridáva k aktuálnemu trendu poskytovania nadštandardných výhod. Ponúka verziu Premium na 3 mesiace zadarmo. Stále je tu možnosť využívať bezplatnú verziu s obmedzením na off-line sťahovanie a púšťaním reklám. Kto ale chce vyskúšať či už Spotify znova alebo len nejakú hudobnú službu, je tu príležitosť.

Pre tých, čo ste nemali predplatné tejto služby, si ho teraz aktivujete na 3 mesiace zadarmo. Pre tých, čo už službu mali ale do 14. apríla ju zrušili, dostanú ponuku na spomínané tri mesiace za cenu 5,99 EUR.

Rovnako je dostupná možnosť vyskúšať aj rodinný účet. Ten stojí 8,99 EUR a takisto ho dostanete na tri mesiace bez poplatku. Platí pre šesť zariadení. Ponuka platí do konca júna.

Zdroj: Spotify

Prečítajte si aj:

Cez Spotify si môžete vypočuť audioknihu Harry Potter a Kameň mudrcov: Prvú kapitolu číta Daniel Radcliffe

Značky:

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár