Stane sa z Netflixu herná platforma?

0

Herná zóna to úplne nebude a konkurencia pre Steam asi tiež nie.

Aspoň podľa doterajších informácií, s ktorými prišiel web The Verge. Netflix už tak trochu do herných princípov zabŕdol, napríklad so snímkou Black Mirror: Bandersnatch. Tu máte možnosť rozhodovať o deji vo filme a vyskúšať si niekoľko línií na základe vašich rozhodnutí.

V skutočnosti si ale pod hrami nepredstavujeme interaktívny film. To, čo by sa mohlo na Netflixe objaviť a to možno ako kategória Hry, medzi seriálmi alebo filmami, ako máte dnes na výber. Podľa informácií z agentúry Reuters, plánuje streamingová spoločnosť najať riaditeľa na úsek herného sektoru.

Zatiaľ je veľmi skoro hovoriť o tom, čo presne si bude tento človek pod hrami predstavovať. Je tu ale predpoklad, že pôjde o hry nezávislých vývojárov a možno v kombinácii s tým, čo ponúka Apple Arcade. Táto iniciatíva by sa mohla udiať v roku 2022.

netflix Bandersnatch

Zdroj: Netflix

Zdroj: The Verge

Prečítajte si aj:

Najlepšie seriály na Netflixe (máj 2021)

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár