Ste alergik? Na “peľové” hrozby vás upozorní samotný Google

1

Google rozbieha novú funkciu.

Vyhľadávanie informácií ohľadom alergií neustále narastá – špeciálne na jar a na jeseň.  Aj preto sa Google rozhodol spojiť sily s meteorologickou službou The Weather Channel, ktorá mu doposiaľ poskytovala najaktuálnejšie informácie o situáciách spájajúcich sa so zvýšeným výskytom peľu.

Google bude najnovšie ponúkať personalizované aktualizácie o sezónnych alergiách so zreteľom na miesto vášho výskytu priamo vo vyhľadávači. Vďaka novej funkcii získate detailný pohľad na množstvo peľu vo vašej oblasti počas nasledujúcich niekoľko dní (podobne ako to býva v predpovediach počasia).

Zároveň sa môžete rozhodnúť aj pre mobilné upozornenia, ktoré vám vopred ohlásia, keď bude “peľová” hrozba obzvlášť vysoká.

Zdroj: Mashable

Partnerom rubriky e-Zdravie je mobilná aplikácia Dôvera. Pre viac informácií kliknite sem.

O autorovi

Večná romantička vo vnútri, zasnená optimistka navonok. Aj keď by sa mohlo zdať, že IT oblasť bude pre mňa pritvrdý oriešok, našla som si oblasť, kde sa cítim dobre. Rubriky e-Zdravie či Surfujeme na internete poskytujú dostatočný priestor pre rozlet mojej fantázie. Dobrodružné cestovanie, vášeň pre make-up a bubnovanie v dievčenskej rockovej kapele Poison Candy je mojou neoddeliteľnou súčasťou.

Jeden komentár

  1. Pingback: Kľúčenka, ktorá vás upozorní na prítomnosť alergénov v jedle | TOUCHIT

Pridaj komentár