Stiahnite si Call of Duty Mobile pre smartfóny: Hra je k dispozícii už aj na Slovensku

0

Hrať môžete na zariadeniach so systémom iOS a Android.

Activision sprístupnil svoju mobilnú verziu obľúbenej strieľačky Call of Duty pre ďalšie krajiny. Aktuálne je dostupná už aj na Slovensku a môžete si ju stiahnuť z Obchodu Play alebo App Store.

Call of Duty: Mobile ponúka hru viacerých hráčov v mobilnom prevedení. Proti sebe stoja dva tímy o piatich hráčoch s úlohou získať viac zabití ako súper. Kto získa 50 zabití, vyhráva. K dispozícii je aj obľúbený Battle Royale režim.

Mobilné Call of Duty prináša prekvapujúco rýchlu akciu a zábavnú hrateľnosť. Hra je k dispozícii zadarmo s množstvom mikrotransakcií. Ak si však chcete na pár minút zastrieľať v rámci relaxu, hru si užijete aj bez platenia.

Call of Duty: Mobile odporúčame vyskúšať, ide o jednu z najzábavnejších FPS akcií, aké si môžete zahrať na smartfónoch alebo tabletoch so systémom iOS a Android.

Ak sa vám nechce hru sťahovať a zisťovať, čo ponúka, pozrite si toto video

Google Play
App Store

Call of Duty Mobile pre iOS a Android

Zdroj: vlastné

Prečítajte si aj:

V4 Future Sports Festival: Skončil sa 2. ročník jedného z najväčších e-športových eventov v Európe

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>