Štýlová multimediálna klávesnica Genius GX Gaming Scorpion K9

0

Genius GX Gaming Scorpion K9 je štýlová multimediálna klávesnica.

Podľa výrobcu je vhodná pre začínajúcich hráčov, ktorí vyžadujú pohodlnejšiu ergonómiu a extra funkcie, ako je napr. podsvietenie. Príslušenstvo nás počas testovania zaujalo dizajnom, ktorý je na pohľad štandardný, avšak prekvapí dvoma žliabkami na medzerníku pre pohodlnejšie položenie prstov. Podobné dizajnové vylepšenie sa nachádza aj v oblasti smerových šípok.

Klávesnica je membránová, čo vzhľadom k cene neprekvapí. Z praktického hľadiska oceňujeme multimediálne klávesy, ktoré sú umiestnené na klávesoch F1 až F12. V tejto oblasti sa nachádza exoticky vyzerajúce koliesko, pomocou ktorého regulujete intenzitu podsvietenia. Z používateľského hľadiska nám trochu vadí, že motív podsvietenia nie je možné meniť a že klávesnica svieti aj po vypnutí počítača. Podsvietenie treba manuálne vypnúť pomocou kolieska. Z hľadiska ostatných funkcií oceňujeme anti-ghosting technológiu pre súbežné stláčanie viacerých klávesov.

Cena: 27,67 €
Zapožičal: WESTech

Tento článok vyšiel aj v tlačenom decembrovom vydaní TOUCHIT č. 10/2016, preto sa niektoré skutočnosti uvedené v článku, môžu odlišovať oproti aktuálnemu dátumu publikovania.

Značky:

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

Pridaj komentár