Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Sezóna cyklistiky vrcholí a ebajk – Svet elektrobicyklov ponúka všetkým, ktorí doteraz váhali, motivačnú predajnú akciu. Každý, kto si kúpi elektrobicykel Haibike s motorom Bosch, získa zdarma cyklistické oblečenie Club Ride Apparel v hodnote 200 Eur podľa vlastného výberu. Akcia platí do 30.9. 2015 priamo v autorizovanej predajni ebajk na Račianskej 77 v Bratislave.

 

Haibike s baterkou od Bosch

Jazdiť môžete začať hneď!  K okamžitému odberu  je totiž ešte dosť ebajkov rôznych typov, ktoré si zaslúžia pozornosť tých, čo o kúpe elektrobicykla uvažujú a chcú využiť ešte túto sezónu. Odporúčame napríklad Haibike XDuro FullSeven RC. Je to špičkový  bicykel s plným odpružením a zdvihmi 120mm. Obratný v ostrých zákrutách, presvedčí o svojej výbornej geometrii. S vynikajúcim pomerom cena/výkon.

Druhým, ktorému by mohla patriť vaša pozornosť je Haibike XDuro HardSeven RC. Je to elegantný bicykel určený voľné jazdenie aj do terénu. Výborná výbava kombinovaná s moderným dizajnom a  geometriou na pohodlné a rýchle bicyklovanie.

Oblečenie, ktoré podáva výkon.

Club Ride Apparel je cyklistické oblečenie s priekopníckymi novými technickými vlastnosťami, ktoré vyzerá štýlovo a je elegantné zároveň. Už dávno totiž neplatí, že športovať sa musí v obtiahnutých legínach. Celkom nenápadné, ale zároveň zaujímavé spodné i vrchné odevy majú premyslené materiály, ktoré vás ochránia pred slnkom, pretože majú v sebe UV ochranu. Ak by sme chceli zhrnúť dôvody, prečo bicyklovať v Club Ride, tak preto, že je to oblečenie nielen pre jazdu, ale aj na všetko čo príde po nej. V práci alebo na stretnutí, ste tak seberovný partner so spoločensky oblečenými priateľmi.

Vyskúšajte ebajk na cykloceste

Svet elektrobicyklov stále ponúka váhajúcim zákazníkom vyskúšať si ebajk zadarmo na cykloceste AHOJ, ktorá ústi priamo pri predajni. K ničomu takáto testovacia jazda nezaväzuje, naopak rozširuje zážitky a búra mýty, že elektrobicykel je len pre lenivých a starnúcich. Priamo v predajni ponúka spoločnosť Cetelem kúpiť si ebajk na splátky.

O značke eBajk

eBajk je nové špecializované obchodno-servisné centrum zamerané na elektrobicykle. Je to predajňa a požičovňa širokého spektra elektrobicyklov a špeciálnych doplnkov a vybavenia. Projekt a značka „ebajk“ vznikla ako dôsledok snahy realizovať sa prostredníctvom zážitkov a prežitých pozitívnych emócií zo športu. Zámerom je umožniť zákazníkom lepšie a plnohodnotnejšie užívať si pohyb, využívať nové rozumné technológie, a to produktmi s vysokou kvalitou a efektivitou. Plne vybavené centrum predáva, požičiava a servisuje akýkoľvek elektrobicykel. eBajk reprezentuje značky Ghost, Haibike, Felt, Winora, Apache, Bosch, Shimano, Yamaha, Cratoni, SKS, XLC, Fharer, Club Ride Apparel, Engel sports. eBajk centrum poskytuje autorizovaný servis značiek Bosch a Shimano. Zabezpečuje aj servisovanie asistenčných pohonov Yamaha a 8Fun. Viac info nájdete priamo na http://www.ebajk.sk/ a https://www.facebook.com/ebajk.sk.