Poznáme víťaza: Vyhrajte prenosný reproduktor JBL FLIP 4

2

Vyhrajte nadupaný, vodeodolný, prenosný reproduktor JBL FLIP 4. Je to jednoduché. Zahlasujte za jedno z videí, ktoré sme natočili pomocou funkcie Superspomalený záber na novej Sony Xperia XZ Premium a zaradíme vás do žrebovania.

Ak vás zaujíma, ako sa takéto videá dajú vytvoriť, pozrite si náš článok s tipmi a trikmi ako na superspomalené videá. A ak vás zaujíma, ako sme prežili dva mesiace so Sony Xperia XZ Premium, pozrite si našu redakčnú videorecenziu>>

Nižšie nájdete zostrih z 10 superspomalených videí, ktoré sú zoradené za sebou a sú očíslované od 1 po 10. Ak chcete vyhrať reproduktor JBL FLIP 4, vašou úlohou je v dotazníku pod videom vybrať číslo toho videa, ktoré sa vám páčilo najviac a zanechať nám vaše kontaktné údaje. Súťaž prebieha do 31. 8. 2017 a výhercu uvedieme na tejto stránke.

Súťaž je ukončená. Blahoželáme Miroslavovi Záškvarovi zo Smrdákov, Výhercu budeme kontaktovať e-mailom.  Sledujte naďalej naše súťaže a môžete vyhrať zaujímavé ceny.

Umiestnie videí:
1. miesto: motýle
2. miesto: vodopád
3. miesto: mačička

Prečítajte si aj: 

Recenzia Sony Xperia XZ Premium: Prémiový telefón, v každom smere

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

2 komentáre

  1. Pingback: Minúta po minúte: Sony predstavuje nové prírastky do rodiny Xperia | TOUCHIT

  2. Pingback: Vyhrajte nadupaný, vodeodolný, prenosný reproduktor JBL FLIP 4

Pridaj komentár