Ste technický nadšenec a chýba Vám nápad na darček pod stromček? Máte chuť si vyskúšať strieľačky vo virtuálnej realite? Chcete zdarma digitálny 3D model svojej hlavy? Máte doma 3D tlačiareň a hľadáte do nej lacné kvalitné tlačové struny alebo diely na upgrade, inšpiráciu k modelom? Viete, ako napreduje 3D tlač v medicíne alebo ako sa pripravujú 3D modely do počítačových hier a filmu? Skúšali ste niekedy modelovať objekty v počítači a bolo to zložité? Rozhodujete sa pre nákup 3D tlačiarne a neviete si vybrať? Boli ste na 3D EXPO v Prahe a tiež vám dosiaľ chýbalo podobné podujatie na Slovensku?

Ak ste na niektoré z otázok odpovedali áno, potom by vás mohla zaujať jedinečná predajná výstava 3D EXPO Bratislava 2017, ktorej nultý ročník sa bude konať 24. a 25. novembra v priestoroch Strediska kulúry Nové mesto Bratislava, Vajnorská 21.

Na podujatí bude celkom 17 vystavovateľov zo Slovenska a Českej republiky. Budete mať možnosť vidiet vyše 25 rôznych 3D tlačiarní a ďalšieho 3D príslušenstva – 3D perá a 3D skenery. Predajnú výstavu oživí možnosť vyskúšať si aj virtuálnu realitu – 3D okuliare HTC Vive so skvelým herným zážitkom.

Určite sa oplatí prísť a vidieť naživo najnovšiu 3D tlačiareň z dielne PRUSA RESEARCH – Prusa i3 MK2 ocenenú pred pár týždnami ako zatiaľ najlepšiu 3D tlačiareň testovanú magazínom MAKE.

Čestným hosťom podujatia je usporiadateľ a zakladateľ veľmi úspešného 3D EXPO v Prahe – Ing. Petr Bláha, ktorý bude mať prednášku o OpenSCAD – programe pre parametrické 3D modelovanie.

Počas trvanla 3D EXPO viacerí vystavovatelia ponúkajú zvýhodnené ceny na svoje produkty a ako to býva zvykom, tak výrobcovia tlačových strún poskytnú vzorky materálov zdarma.

Symbolické vstupné 1 euro Vám zabezpečí vstup na oba dni výstavy a pri registrácii na mieste aj účasť v tombole.

Program podujatia a ďalšie informácie sú k dispozícii na adrese www.3d-expo.sk .