Sygic spúšťa aplikáciu pre Apple TV

0

Sygic, popredný poskytovateľ GPS navigácie, predstavuje svoju prvú aplikáciu pre Apple TV. Ľudia si v nej prezrú až päť tisíc 360° videí z celého sveta, ktoré pre Sygic natočil dokumentarista Michal Gálik.

Ľudia si v novej aplikácii prezrú až päť tisíc videí vo virtuálnej realite z päťdesiatich destinácií. Patrí medzi ne Praha, Barcelona, ​​Moskva, Londýn, Rím, Istanbul, Dubaj, Hong Kong, Sydney, New York, alebo San Francisco. Zábery zachytávajú napríklad let balónom nad chrámy v Kambodži, plavbu na benátskej gondole alebo jazdu historickou električkou v San Franciscu. 360 ° cestovateľské videá natočil pre Sygic dokumentarista Michal Gálik. Dookola sa v nich ľudia rozhliadnu s pomocou televízneho ovládača„, vysvetľuje Lukáš Nevosád, VP Travel v spoločnosti Sygic.

Aplikácia pre Apple TV je v podstate ďalším rozšírením cestovateľskej aplikácie Sygic Travel. Okrem 360° videí obsahuje aj zaujímavé turistické miesta. Tie si môžu ľudia pridať do svojich obľúbených miest a synchronizovať si ich pod svojím účtom s mobilnou aplikáciou alebo webovým plánovačom Sygic Maps. Nedávno spustil Sygic Travel tiež podporu pre Apple Watch.

Značky:

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>