Aplikácia Sygic Travel už funguje aj na hodinkách Apple Watch. Pozrite si video

0

Na hodinkách si môžete skontrolovať svoj itinerár a zaujímavé miesta v okolí.

Sygic vydal aktualizáciu aplikácie Sygic Travel, ktorá je určená nielen pre turistov na plánovanie výletov a dovoleniek. Aplikácia obsahuje databázu 24 miliónov miest na celom svete, 800 tisíc fotiek a 5 tisíc videí pre virtuálnu realitu. Najnovšie dostáva podporu pre hodinky Apple Watch, vďaka čomu si môžete skontrolovať váš itinerár na zápästí bez nutnosti vyťahovať telefón z vrecka.

Sygic Travel sa po stiahnutí najnovšej aktualizácie z obchodu App Store automaticky nainštaluje do hodiniek Apple Watch. Naplánované výlety sa následne synchronizujú medzi jednotlivými zariadeniami. Získate tak rýchly prístup k svojim aktuálnym cestovným itinerárom a zoznamom obľúbených miest a tiež aj prehľad o užitočných miestach v okolí, ako sú reštaurácie či zastávky verejnej dopravy. K dispozícii sú aj ďalšie informácie o jednotlivých miestach, napríklad ich popis či otváracie hodiny a ich fotky. Nechýba ani náhľadová mapa a možnosť spustenia navigácie v Apple Maps.

Aplikácia Sygic Travel podporuje aj iPad, spustenie podpory pre Apple TV je naplánované na záver roku 2018.

Takto funguje aplikácia Sygic Travel v hodinkách Apple Watch

Zdroj: Sygic

Prečítajte si aj:

Sygic Travel sa zmenil na nepoznanie. Pozrite si nový dizajn webu a aplikácie

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie, hry a konzoly pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa špecializujem na operačné systémy, zaujímavé služby, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, kontaktovať ma môžete na roman@touchit.sk

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>