Sygic vylepšil Head-Up displej: Doplnok si môžete teraz kompletne prispôsobiť

0

K dispozícii je pre Android a iOS.

Doplnok Head-Up displej je k dispozícii pre aplikáciu Sygic GPS Navigation. Sygic teraz sprístupnil jeho novú generáciu, ktorú je možné si úplne prispôsobiť.

Head-Up displej dokáže zobraziť navigačné pokyny, rýchlostné obmedzenia a ďalšie užitočné informácie z displeja smartfónu na čelnom skle vozidla, čo najmä v noci chráni vodiča pred oslepovaním rozsvieteným displejom smartfónu.

Sygic Head-Up displej

Sygic Head-Up displej. Zdroj: Sygic

Nová generácia doplnku Head-Up Display umožňuje prispôsobiť si všetky informácie podľa svojich vlastných kritérií. Môžete si vybrať spomedzi viacerých praktických schém rozloženia, farieb a obsahu, vrátane zobrazovania predpokladaného času príchodu (ETA), rýchlostných obmedzení, sklonu vozovky a vzdialenosti do cieľa.

Doplnok umožňuje naraz zobrazovať až tri rôzne druhy informácií. Nová generácia doplnku Head-Up displej je k dispozícii v aplikácii Sygic GPS Navigation pre zariadenia Apple a Android.

Zdroj: TS Sygic

Prečítajte si aj:

Sygic dostal novú funkciu: Ukáže vám informácie o semaforoch

Značky:

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie, hry a konzoly pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa špecializujem na operačné systémy, zaujímavé služby, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, kontaktovať ma môžete na roman@touchit.sk

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>