Tapeta pre Windows príde aj vo verzii z Bingu

0

Obrázok na pozadí plochy je jedna z nosných funkcií Windows, bez irónie.

Neveríte tomu, pozrite sa na plochy svojich kolegov a rodiny. Mať na ploche obrázok alebo nejakú fotografiu je veľmi populárne a aj to dobre vyzerá. To už tu teraz máte, no podľa serveru Windows Latest Microsoft chystá automatické nahrávanie týchto obrázkov z vyhľadávača Bing.

Áno, presne tak, ako to robí Bing na uzamknutej obrazovke operačného systému. Softvér na zmenu obrázkov už existuje, vy si takisto môžete nechať periodicky meniť tapetu pracovnej plochy. No potrebujete na to vlastné obrázky. Tie systém rotuje a obmieňa. Rozdiel je v tom, že tu ide o obrázky z internetu. Nepotrebujete teda vlastné.

Novinka by sa mala objaviť v októbrovej aktualizácii operačného systému. Tá podľa doterajších správ neprinesie veľa viditeľných noviniek. Môžeme ju vnímať ako servisnú aktualizáciu s minimom vizuálnych zmien. To koniec koncov ocení mnoho používateľov, ktorí neoceňovali neustále zmeny v systéme.

windows spotlight

Zdroj: Windows Latest

Prečítajte si aj:

Windows 10 príde s ďalším otravným hlásením

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár