Táto nabíjačka vám nabije smartfón za 15 minút

0

Nabíjačka Xiaomi Super Charge Turbo je zatiaľ najrýchlejšou nabíjačkou pre smartfóny.

Využíva štandard USB-C a jeho Power delivery špecifikáciu. Má výkon 100 W, čo je aktuálny limit tejto špecifikácie. Vo videu, ktoré demonštruje nabíjanie dvoch zariadení, je použitý smartfón so 4000 mAh batériou.

Ten sa nabije za 17 minút. Ak máte smartfón s nižšou kapacitou batérie, určite sa dostanete na štvrťhodinu do 100 %-tného stavu nabitia. Porovnanie so smartfónom OPPO, ktoré podporuje 50 W nabíjanie bolo aktuálne najbližšie tomu, čo sa dá ukázať.

Celé to má jeden háčik. Potrebujete smartfón, ktorý budete môcť takouto rýchlou nabíjačkou nabíjať. Na takýto smartfón na našom trhu ešte stále čakáme.

Zdroj: PhoneArena

Prečítajte si aj:

Samsung Galaxy S10 dostane aktualizáciu na super rýchle nabíjanie

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné TOUCHIT v limitovanej edícii
s bezdrôtovými slúchadlami a rúškom.
Kliknite a zistite viac>>