Štart predaja noviniek pre IČO zákazníkov je naplánovaný na pondelok 3. júna 2019.

Telekom začne 3. júna 2019 predávať dva nové paušály pre biznis zákazníkov, ÁNO L Biznis a ÁNO XL Biznis. Oba nové paušály budú obsahovať neobmedzené volania a správy nielen na Slovensku, ale aj do krajín EÚ, Lichtenštajnska, Nórska a Islandu.

Oproti štandardným verziám však ponúknu Biznis verzie paušálov ÁNO L a ÁNO XL aj väčší objem dát – o 5 GB mesačne. A ich súčasťou bude aj jeden (pri ÁNO L Biznis) resp. dva doplnkové balíky (ÁNO XL Biznis). Vyberať a bezplatne meniť balíky bude možné z nasledujúcej štvorice:

  • 50 minút, 50 SMS/MMS a 50 MB v Zóne Profi
  • ESET Mobile Security
  • StreamOn
  • Deezer

ÁNO L Biznis bude k dispozícii za 35 eur mesačne s 24-mesačnou viazanosťou. Cena bez viazanosti je stanovená na 40 eur mesačne. Ak sa však zákazník rozhodne kúpiť si ÁNO L Biznis bez viazanosti online, získa ho za 35 eur.

Pri ÁNO XL Biznis je štandardná cena 50 eur a bez viazanosti 60 eur. Aj tu sa dá získať paušál online lacnejšie a to za 50 eur mesačne.

Celkový prehľad

ÁNO L BiznisÁNO XL Biznis
Volania (SR, do EÚ, EÚ roaming)neobmedzenéneobmedzené
SMS (v SR, do EÚ, EÚ roaming)neobmedzenéneobmedzené
Dáta (v SR, v EÚ)15 GB / 20 GB v Magenta 1*25 GB / 30 GB v Magenta 1*
Doplnkové balíky/služby12
Mesačná cena s viazanosťou35 eur50 eur
Mesačná cena bez viazanosti online35 eur50 eur
Mesačná cena bez viazanosti iné kanály40 eur60 eur

*Aj biznis paušály je možné použiť v skupine Magenta 1. K objemu 15 GB resp. 25 GB dát sa v takom prípade priráta ešte ďalších 5 GB mesačne.

Zdroj: Telekom

Prečítajte si aj:

Telekom: Chceli by ste prejsť z paušálu Happy na ÁNO a získať viac mobilných dát? Teraz už môžete

Roman Kadlec

Roman Kadlec
Testujem inteligentné hodinky, robotické vysávače, smartfóny a herné zariadenia. Sledujte ma na sociálnych sieťach @roman_fitit