Vianoce začínajú v Telekome 21. októbra 2015. Pripomeňme, že Vianočná reklama sa začína pripravovať už v júni. Dôraz je tento rok na rodine, mobiloch, dátach, užitočných inováciách a darčekoch. Telekom tak štartuje 21. októbra 2015 vianočnú ponuku fixných i mobilných služieb. Celá nádielka obsahuje rozšírenie Magenty 1 pre väčšie spektrum zákazníkov, prichádzajú špeciálne tablety pre najmenších ale aj starších používateľov a chýbať nebude ani darček pre každého v podobe plyšového Ťukiho či power banky.

Vianoce2015Pokrytie2

Celá ponuka stavia na tom, že Slováci sú hardvérový národ a milujú mobilné zariadenia za mimoriadne výhodnú cenu.

Možnosti v pevnej sieti: Tablety alebo herná konzola ako darček

Ponuka zariadení od Telekomu, kde si môže zákazník vybrať notebook či tablet k pevnej službe, bude na Vianoce rozšírená o tri špeciálne možnosti. Za 6 € mesačne a úvodný poplatok si môže zákazník vybrať jednu z noviniek. Rozšírenie ponuky ráta už aj s možnosťou kúpy tabletu k Pevnej linke.

Vianoce2015PonukaFixPrvou voľbou je tablet pre deti. Novinka pre najmladších členov rodiny využíva aplikáciu KIDOZ a ponúka upravené menu s hravými ikonami. Rodič môže nastaviť úroveň bezpečnosti pre používané funkcie. Navyše je obsah zvlášť nastaviteľný podľa veku i pohlavia pre každé dieťa v rodine. Súčasťou nastavení je aj časový limit pre trávenie času na internete. Detské menu je možné vypnúť a tablet používať aj štandardne.

Vianoce2015SeniorTabletĎalšou novinkou je tablet s jednoduchým ovládaním pre menej technicky zdatných používateľov (prevažne seniorov): tzv. Telekom na doma má špeciálne upravené menu, so zväčšenými ikonami a najčastejšie používanými funkciami. Umožňuje jednoduchý prístup na internet, prehľadné ovládanie, aj pozeranie obľúbených TV programov cez Magio GO. Tablet je dizajnovaný pre používateľov vo veku nad 55 rokov. Výhodou tabletu je aj obľúbená funkcia fotorámik či služba Paralelné zvonenie, ktorá umožní prijať hovor z Pevnej linky na tablete aj mimo domova.

Vianoce2015KonzolaTreťou voľbou je herná konzola Xbox 360 s 3 hrami v špeciálnom balíku pre Telekom. Zákazník nájde v balení konzolu s 4 GB HDD, Kinect a 3 hry: (Kinect Sports, Kinect Sports 2 a Kinect Adventures). Je to cenovo dostupný model konzoly s obrovskou knižnicou hier pre celú rodinu. Konzola XBox 360 je pritom vyberaná zámerne hlavne preto, aby sa dalo hrať hneď po jej rozbalení a nebolo treba ho špeciálne a zdĺhavo inštalovať.

Magenta 1: rozšírenie aj s 1 pevnou a 1 mobilnou službou

Vianoce2015MalaMagentaVo vianočnej ponuke Telekom rozšíri aj tohtoročný bestseller Magenta 1. Zákazníci si môžu naďalej vyberať až z troch pevných služieb, ale po prvý raz bude Magenta 1 uvedená aj vo verzii s jednou pevnou službou.

Vianoce2015VianocnaMagentaAk si zákazník vyberie aspoň jednu pevnú službu vo verzii L (internet, TV, Pevná linka ) a minimálne paušál Happy L, získa dva výhody:

  • možnosť vybrať si jednu hodnotnú službu bezplatne
  • zľavy pre ďalšie programy Happy pre blízkych a neobmedzené volania do celej skupiny aj s bonusom 50 € na nový telefón

Vianoce2015PevnaLinkaVýhody tohto balíka sú určené pre celú skupinu. Zatiaľ čo majiteľ získa jednu službu zdarma, ostatní členovia môžu dostať Happy paušály za výhodnejších podmienok v skupine a aj bonus 50 € na nákup telefónu.

Výhody pre majiteľov balíka sú založené na štyroch pilieroch (bezpečnosť a pomoc, bonus na hardvér, zábava, dáta). Majiteľ balíka má na výber:

  • Rodinnú ochranu od firmy ESET (Magio internet security, Rodinná licencia)
  • Navigáciu Sygic
  • službu Pôjde.to Pomocník Premium
  • Bonus 50 € na nákup smartfónu alebo tabletu
  • službu Magio GO s Archívom
  • Zdieľanú SIM so 4G modemom
  • 1 GB dát navyše
  • MS Office 365 (len pre zákazníkov s IČO)

Magenta 1: novinky

Vianoce2015PojdeToMagenta 1 je od štartu koncipovaná ako kompletné riešenie pre celú rodinu. Zákazníkom Magenta 1 sú určené dve exkluzívne novinky: MagentaCloud ponúkne až 20 GB zdieľaného priestoru pre rodinu a Pôjde.to Pomocník Light je šikovná on-line pomoc pri používaní mobilných zariadení.

Vianoce2015MagentaCloudKu cloudu bude k dispozícii aj základná editácia fotiek či videa na stránke www.magentajedna.sk. Časom pribudnú aj špeciálne aplikácie. Pôjde.to  zahŕňa základné služby pri nastavení služieb cez telefonickú linku.

Plyšový Ťuki k internetu, TV či pevnej linke ako darček

Ku každej aktivácii či predĺžení pevnej služby (TV, internet, Pevná linka) na 12 či 24 mesiacov získate maskota novej exkluzívnej televízie Ťuki TV. Plyšového Ťukiho budú môcť zákazníci obdržať na predajni alebo kuriérom pri objednávke cez e-shop alebo Telekom Doma.

Novinky v mobilnej sieti: Delenie dát a nový hardvér

Telekom štartuje 21. októbra 2015 vianočné ponuky aj mobilných služieb. Najväčšou novinkou bude možnosť kupovania dátových balíčkov, ktoré možno deliť medzi viacerých používateľov na využívanie v sieti Telekomu.

Vianoce2015PonukaMobilDáta navyše pre blízkeho

Vianoce2015DelenieDatTelekom ponúkne zákazníkom Happy M a vyšších paušálov možnosť kúpiť si dodatočný balíček s 1000 MB dát za 5,99 €. Ten potom sa bude môcť deliť po 100 MB a venovať jednotlivé časti dát svojmu blízkemu na paušál (Happy, Bez záväzkov) či Easy kartu. Manažment 100 MB častí prebieha cez aplikáciu Telekomu.

Balíček možno rozdeliť až piatim blízkym a obdarovaní môžu získať dáta od viacerých darujúcich. Platnosť nerozdeleného balíčka je 30 dní, platí na Slovensku a dá sa aktivovať cez SMS alebo Telekom aplikáciu. Počas jedného mesiaca možno balíček získať aj viackrát.

Dva telefóny za cenu 1 či zľava 50/100 eur

Telekom opäť ponúkne dva prístroje za cenu jedného, vo vianočnej ponuke bude k dispozícii dvojica telefónov LG G4 CLG LEON 4G i kombinácia telefón + tablet Huawei Y5 & Huawei Mediapd T1 8.0 Pro.

Vianoce2015SeniorTablet2Ak si zákazník nevyberie dvojičky, dostane kupón na druhý hardvér. Získať naň môže zľavu 100 €, ak si ho uplatní pri ďalšom paušále či 50 € pri výbere samostatného tabletu či smartfónu. Ponuka platí už od paušálu Happy XS.

Vianoce2015DvojickyDarček pre každého: externá batéria (power banka)

V čase čoraz náročnejšieho používania smartfónov prináša Telekom vhodný darček: externú batériu. Pri aktivácii či predĺžení si môže zákazník odniesť externú batériu a využívať smartfón naplno aj na ďalšie dobitie. Ponuka platí už od paušálu Happy XS a pre Neobmedzený mobilný internet 1,2,3.

Tablet už od 1 € s Mobilným internetom a Happy M

Telekom ponúkne vo vianočnej ponuke aj zaujímavú kombináciu dvoch služieb – ak si zákazník zoberie aspoň Happy M a k nemu Mobilný internet, môže mať tablet už od 1 €. V tejto kombinácii sa uplatnia na Mobilný internet zvýhodnené mesačné ceny 9,99 € (MI 1), 17,99 € (MI 2) resp. 25,99 € (MI 3). Jednorazová cena tabletu je 1 € pri MI 2 a MI 3, resp. na 19 € pri MI 1.

Neobmedzené SMS pre prvých 5 000 zákazníkov a ich blízkych

Pre prvých 5 000 zákazníkov vianočnej kampane pripravil Telekom špeciálnu ponuku. Pri aktivácii či predĺžení paušálu získa zákazník neobmedzené SMS pre seba i svojho blízkeho (t.j. dva balíčky) na obdobie 12 mesiacov. Správy možno posielať do všetkých slovenských sietí.

Služba Zdieľanie dát z paušálu

K paušálom Happy L a vyššie získa zákazník službu Zdieľanie dát z paušálu na 24 mesiacov zadarmo. Vďaka tejto službe môže využívať svoje dáta z paušálu súčasne na dvoch zariadeniach.

Pozrite si aj video z tohto predstavenia