Telekom: Získajte 15 GB dát zadarmo. Takto si ich aktivujete

0

Dáta platia do konca roka 2020.

Telekom sprístupnil všetkým zákazníkom s paušálom predvianočný darček v podobe balíka s 15 GB dát. Ten si môžete odteraz aktivovať až do 31. decembra 2020 priamo v Telekom aplikácii.

15 GB extra dát môžete od momentu aktivácie využívať do ich vyčerpania, resp. do 31. decembra 23:59. Neminuté dáta prepadnú. Extra dáta si môžu aktivovať rezidenční aj biznis zákazníci a to bez ohľadu na ich paušál. Najprv sa budú míňať dáta z darčeka a až potom štandardné dáta z vášho paušálu.

Extra dáta si môžete aktivovať pomocou mobilnej aplikácie Telekom, ktorá je dostupná v obchodoch App Store, Google Play a aj Huawei AppGallery. Na vianočný darček vás upozorní banner priamo v aplikácii, takže by ste ponuku na získanie extra dát nemali prehliadnuť. Alternatívne si vyberte svoj paušál a ťuknite na položku Balíčky.

Telekom: 15 GB dát zadarmo

Telekom: 15 GB dát zadarmo si aktivujete v mobilnej aplikácii Telekom

Zdroj: vlastné

Prečítajte si aj:

Telekom ponúkne k paušálom 15 GB dát zadarmo a zdieľanú SIM kartu k nekonečným paušálom

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

Pridaj komentár