Tidal ponúka 4 mesiace zadarmo

0

K službám ponúkajúce akcie sa pridáva aj Tidal.

Služba známa ako poskytovateľ vysoko kvalitných nahrávok s obsahom 60 miliónov skladieb a 250 000 videí teraz sprístupňuje svoje predplatné ešte širšiemu okruhu používateľov. Doterajšie členstvo stálo pre verziu Premium 5,99 EUR mesačne a 11,99 EUR pre verziu HiFi.

Aktuálne ceny sú 2 EUR na štyri mesiace pre verziu Premium aj HiFi. Rovnako tak sa cena týka rodinného predplatného. Tá je takisto len za 2 EUR a v rodinnom účte môžete mať až 5 používateľov.

Treba však počítať s tým, že po uplynutí predplatného sa bude účtovať pôvodný poplatok za dané verzie služieb. V každom prípade ide o výbornú akciu. Odporúčame vyskúšať verziu HiFi a ak si na službu zvyknete, ľahko prejdete na verziu Premium, keď sa dostane na svoje pôvodné ceny.

Aktuálnu akciu zobrazíte kliknutím na tento odkaz. Na stránke kliknite na tlačidlo Claim Offer.

Prečítajte si aj:

Spotify konečne umožňuje upraviť používateľský profil aj cez mobilnú aplikáciu

Značky:

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>