Tieto bizarnosti googlili Slováci v roku 2019

0

Tradičný rebríček netradičných vyhľadávaní pripravil Mikuláš Prokop z agentúry Visibility.

Po oficiálnych trendoch vyhľadávania na Slovensku v roku 2019, ktoré nedávno zverejnil Google, si môžete pozrieť aj 14 najbizarnejších vecí, ktoré Slováci tento rok googlili. Informácie získal Mikuláš Prokop z Visibility pomocou nástrojov Google Keyword Planner a Marketing Miner.

Roku 2019 dominovali netradičné vyhľadávania, ako sú “Diabol v tele príznaky”, “Darujem obličku cena”, “Ako vykradnúť banku”, “Dĺžka penisu podľa znamenia” či “Ako sa stať vlkodlakom”. V infografike je za každým výrazom uvedené aj číslo, koľkokrát ho mesačne v priemere Slováci vyhľadávali.

Ak vás bizarnosti za rok 2019 zaujali a chceli by ste si ich porovnať s rovnako uletenými vyhľadávaniami v minulých rokoch, navštívte visibility blog, ktorý obsahuje odkazy na infografiky od roku 2016.

Zdroj: Mikuláš Prokop/Visibility

Zdroj a titulná fotografia: Mikuláš Prokop/Visibility

Prečítajte si aj:

Čo zaujímalo Slovákov v roku 2019? Vie to Google

Značky:

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

Pridaj komentár