Teda zatiaľ len z banneru na webovej stránke relácie britskej televízie BBC. Stalo sa tak na 1. apríla, ale pravdepodobne nejde o prvoaprílový žart. Namiesto troch typických hrdinov tohto populárneho seriálu je tu teraz Super Stig – tajomný vodič v prilbe s vysokoreflexnou plochou v priestore očí.

Stiahnutie Jeremyho Clarksona po incidente, keď sa mal nemiestne vyjadrovať kvôli tomu, že mu štáb neposkytol jeho obľúbený steak, sa viac-menej očakávalo. Produkcia seriálu mu totiž zmluvu predĺžila. U ostávajúcich dvoch predstaviteľov (James May a Richard Hammond) je však ich budúcnosť zatiaľ nejasná.

TopGrear

Predchádzajúcsa podoba stránky Top Gear

 

TopGrearNovy

Nová podoba stránky Top Gear

 

V rovnaký deň ako si Clarkson na profile Twitter zmenil informáciu na bývalého účinkujúceho seriálu Hammond updatoval svoj profil, pričom jeho znenie bolo vágne a mohlo sa vysvetliť aj ako odchod (v originále „Can’t explain it really … er, I do this car show and stuff.„)

Pravda ale je, že všetci traja predstavitelia sú zatiaľ uvedení v spodnej časti oficiálnej stránky. Na správu upozornil Engadget.

Značky:

Ondrej Macko

Ondrej Macko
Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií.