Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Toshiba Europe GmbH, disková divízia Storage Peripherals Division prichádza s 3TB 2,5-palcovým externým diskom. Toshiba zachováva vlastnosti diskov CANVIO a zároveň zvyšuje ich kapacitu. 2,5-palcové prenosné disky CANVIO BASICS a CANVIO CONNECT ponúkajú až 3 TB úložného priestoru a kapacita 3,5-palcového modelu CANVIO DESK je teraz až 6 TB.

3 TB priestoru prenosného disku CANVIO BASICS predstavuje napr. 856 500 digitálnych fotografií, 789 000 digitálnych hudobných súborov alebo 2460 filmov. To všetko sa zmestí do vrecka a je chránené vnútorným snímačom otrasov a technológiou zaistenia hláv disku.

Canvio_Connect_II_family_image_02

CANVIO CONNECT II dokáže navyše aj zabezpečiť vzdialený prístup k dátam z vášho počítača , tabletu nebo smartphonu, nech ste kdekoľvek. Softvér pre vzdialený prístup, nástroje na zálohovanie a NTFS ovládač sú na disku už pri jeho dodaní. Na výber je niekoľko farebných vyhotovení a používateľa poteší aj 10 GB priestor, ktorý získajú v cloudovom úložisku.

3,5-palcový externý disk CANVIO DESK je s kapacitou až 6 TB skutočným mega-úložiskom. Vo výbave je USB 3.0 port na rýchly prenos dát. Základné vybavenie tvorí softvér NTI Backup Now EZ, ktorý zefektívňuje proces zálohovania a poskytuje vyššiu ochranu uložených dát.

Canvio_Desk_black_01

Prenosné hard disky CANVIO BASICS a CANVIO CONNECT II budú v predaji od apríla vo variante 3 TB a od mája sa používatelia môžu tešiť na 6 TB verziu modelu CANVIO DESK.

Značky: