Bezrámikový displej, ale bez zaoblenia po jeho hranách. Bude takto vyzerať nasledujúci iPhone?

Smartfón takmer bez rámikov s integrovaným tlačidlom Domov, predným fotoaparátom aj senzorom odtlačkov prstov priamo v displeji. To je vraj finálny návrh nasledujúceho iPhonu 8, respektíve iPhonu X (keďže pôjde o jubilejný desiaty iPhone v jeho histórii). Tvrdia to zdroje z dodávateľského reťazca Apple pre čínsky web ifanr.com. Podľa skice, ktorá sa dostala do rúk redaktorov, by mal mať iPhone 8 rámy ohraničujúce displej široké iba 4 mm.

Bude nový iPhone vyzerať takto?

Ak sú teto návrhy pravdivé, znamená to, že Apple by bol prvým výrobcom, ktorý prinesie integráciu senzora odtlačkov prstov priamo do displeja. Väčšina doterajších leakov tiež tvrdila, že displej bude po hranách viac alebo menej zaoblený, podobne ako je tomu u nedávno predstavených modelov konkurentov Samsung Galaxy S8 či LG G6. Podľa zverejnených fotografií však Apple ostane verný plochému displeju.

To, či tieto tvrdenia sú alebo nie sú pravdivé, sa samozrejme dozvieme až na samotnom predstavení jubilenejnej desiatej generácie kultového smartfónu v septembri tohto roku. Apple vždy veľmi dbalo na to, aby boli výzor i funkcie nového produktu zahalené rúškom tajomstva až do dňa jeho predstavenia. Čo poviete na tento dizajn vy? Páčil by sa vám nový iPhone, ak by vyzeral takto?

Zdroj: 9to5Mac

Prečítajte si aj:

iPhone 8 sa možno oneskorí. Dôvodom je snímač odtlačkov prstov

Značky: