Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Motorola je známa svojím inovatívnym prístupom v oblasti mobilných technológií. Tento status potvrdila aj 1. júna, kedy v španielskom Madride predstavila najnovšiu generáciu ikonického skladacieho smartfónu Razr 40 Ultra.

Na túto udalosť teraz nadväzuje ohlásením spolupráce so známym slovenským hercom a moderátorom Marekom Fašiangom, ktorý účinkoval aj v populárnom seriáli Oteckovia.

Marek Fašiang sa tak stáva oficiálnou tvárou značky Motorola na Slovensku a jej letnej kampane. V rámci toho bude spolupráca prebiehať na všetkých komunikačných kanáloch značky Motorola, či už ide o sociálne siete ale aj rozsiahlu online kampaň.  ,,Naša najnovšia vlajková loď Motorola Razr 40 Ultra je unikátne zariadenie, ktoré vďaka vyváženej kombinácii prepracovaného štýlu a inovatívnych funkcií otvára používateľom nové možnosti používania smartfónu. Jedinečný produkt si zaslúži jedinečného ambasádora. Je nám preto cťou, že  sa našim partnerom stal Marek Fašiang, ktorého osobnosť podčiarkuje eleganciu a výnimočnosť tohto smartfónu. Cieľom partnerstva je zároveň rozšíriť povedomie o našich výnimočných produktoch medzi ľudí, ktorí hľadajú niečo špeciálne a očakávajú od svojich zariadení viac.“ dodáva ku spolupráci Anna Miháliková, Marketingová manažérka značky Motorola pre Slovensko.

Štýlový kompaktný dizajn s prelomovými funkciami

Na úvod spolupráce prebehlo s Marekom fotenie v golfovom rezorte Princess Palace & Golf Dunakiliti, z ktorého vzniklo množstvo štýlového obsahu, ktorý bude postupne zverejňovaný v komunikácii značky. Výber miesta nebol náhodný, Marek je totiž vášnivý golfový hráč. Počas fotenia na ihrisku, ale aj mimo neho, bol naplno využitý potenciál smartfónu razr 40 ultra. Najmä jeho vonkajší displej, ktorý je najpokročilejším a najväčším externým displejom na svete spomedzi skladacích smartfónov na trhu. Ponúka plnohodnotné ovládanie a prezeranie obsahu a vďaka vylepšenému pántu ho možno používať aj ako statív. Marek si tak odfotil aj natočil svoj odpal bez toho, aby držal smartfón v ruke, stačilo mu iba jednoduché gesto otvorenej dlane. Po sklopení má  navyše kompaktné rozmery a tak sa ľahko zmestí aj do malého vrecka na saku. Preto nie je prekvapením, že si Marek razr 40 ultra okamžite obľúbil a stal sa jeho cenným spoločníkom pri každodenných činnostiach. Okrem inovatívnych funkcií a pokročilého softvéru je možnosť vybrať si z exkluzívnych farebných prevedení, ktoré vznikli v spolupráci so spoločnosťou Pantone.