Univerzálne nabíjačky Hama s rýchlym nabíjaním pre iPhony aj smartfóny s Androidom

0

Nové modely rýchlych nabíjačiek Hama s USB-C výstupom sú naozaj univerzálne.

Podporujú obe používané technológie, Qualcomm Quick Charge 3.0 aj USB Power Delivery, sú tak vhodné pre väčšinu zariadení s rýchlym nabíjaním a v kombinácii s novým USB-C Lightning káblom Hama s MFi certifikáciou taktiež pre rýchle nabíjanie telefónov Apple iPhone.

Výkon nabíjačiek 18 W/3 A je dostatočný aj pre telefóny s rýchlym nabíjaním. Integrovaná elektronika rozpozná pripojené zariadenie a zaistí bezpečné nabíjanie maximálnou rýchlosťou, samozrejmosťou je ochrana proti prebíjaniu, prepätiu a skratu. K dispozícii je verzia do siete (230 V) aj do vozidla (12-24 V).

Odporúčaná maloobchodná cena nabíjačiek je 18,99 eur s DPH pre obidva modely (183277, 183278). Kábel (183295) je v predaji samostatne za cenu 18, 90 eur.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Zdroj: Hama

Prečítajte si aj:

Hama uvádza na slovenský trh USB-C – Lightning kábel s certifikáciou Apple MFi

O autorovi

Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web. Zaujímam sa o smartfóny, aplikácie, gadgety, nositeľnú elektroniku a technologické vízie. Medzi moje najobľúbenejšie voľnočasové aktivity patrí šport, hudba a moje štyri dcéry.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné TOUCHIT v limitovanej edícii
s bezdrôtovými slúchadlami a rúškom.
Kliknite a zistite viac>>