Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Veracomp Slovakia s.r.o., distribútor s prívlastkom VAD (čiže Value Added Distributor), poskytuje pridanú hodnotu aj vo forme vzdelávania.

V spolupráci s Red Hat na Slovensku plánuje Veracomp pre svojich partnerov, ale aj pre koncových uživateľov viacero seminárov: „Vo februári sa naši partneri môžu tešiť na seminár zameraný na najviac dopytované témy, medzi ktoré určite patrí Red Hat Stack a celkovo infraštruktúra budovaná na open source technológiách, Openshift, DevOps prístup, ďalej tiež stále aktuálna oblasť business rules a automatizácie procesov,“ oznámila  Hana Llanaj, Key Account Manager spoločnosti Veracomp Slovakia s.r.o.

 „Tentoraz sa s partnermi chceme podeliť aj o konkrétne prípadové štúdie a úspešne realizované projekty, ktoré môžu poskytnúť inšpiráciu alebo nový pohľad na otázky ohľadom využitia Red Hat technológií v infraštruktúre, dodala Naďa Gubišová z marketingového oddelenia spoločnosti Veracomp Slovakia s.r.o.

Celodenný seminár je určený predovšetkým pre IT managerov, solution architektov, ale aj vývojárov. Registrácia bola spustená na novej webovej stránke distribútora, v sekcii kalendár a pre všetkých zaregistrovaných je seminár bezplatný.

Okrem open source softvéru distribuuje Veracomp Slovakia s.r.o. produkty výrobcov z viacerých oblastí – ako bezpečnosť IT, siete a infraštruktúra, mobilita a komunikácie a dátové centrá. Na Slovensku zastupuje viac ako 15 výrobcov a svoje portfólio neustále dopĺňa.

Značky: