VIDEO: Koncept iPhone SE v štýle iPhonu X

0

Už sme písali o najrôznejších konceptoch budúcoročných iPhonov, pričom všetky patrili skôr do kategórie phabletov. Teraz tu máme koncept malinkého iPhonu SE v štýle moderného iPhonu X.

iPhone SE má neustále svoju základňu fanúšikov, nakoľko jeho cenovka nie je vysoká a zároveň si zachováva klasický hranatejší vzhľad iPhonov, na ktorý boli používatelia dlhodobo zvyknutí. Dá sa tak predpokladať, že Apple by mohol smartfón so 4-palcovým displejom predstaviť opäť.

Concept Creator prišiel s ukážkou, ako by mohol vyzerať iPhone SE, keby dostal displej od okraja k okraju na celú prednú stranu, podobne ako to má v súčasnosti iPhone X. Jedná sa o príklad kompaktnej starej klasiky s funkciami modernej vlajkovej lode.

Môžeme však predpokladať, že Apple by nespravil takto radikálnu zmenu u potencionálnej 4-palcovej novinky, keďže jej značným kritériom je cena.

Zdroj: 9TO5Mac

O autorovi

Veľmi rád cestujem, píšem a sledujem, čo nové sa udialo vo svete IT. Preto som sa rozhodol spojiť dve z troch mojich záľub a začal som písať pre TouchIT. Moja pozornosť prioritne patrí operačným systémom, softvéru a sociálnym sieťam.

Pridaj komentár