Prevratná audio technológia reprodukuje vyvážený zvuk s 360° pokrytím priestoru. Intuitívne užívateľské rozhranie a vylepšené vyhľadávanie skladieb prostredníctvom aplikácie Multiroom zjednodušuje počúvanie naprieč rôznymi zariadeniami. Modely Samsung WAM6500 a WAM7500 vás očaria nielen svojím dizajnom, ale aj kvalitou počúvania hudby.

Samsung Electronics posúva kvalitu domáceho počúvania hudby. Technológia Multiroom prepojí audio zariadenia v domácnosti prostredníctvom Wi-Fi a zaistí nerušené počúvanie hudby z rovnakého zdroja v rôznych miestach domácnosti.

ClanokTitZariadenie Samsung Wireless Audio 360 s označením WAM6500 a WAM7500, prichádza s úplne novým konceptom reprodukcie zvuku. Nezáleží na tom, kde v priestore sa poslucháči pohybujú. Všetci počúvajú zvuk z reproduktora s 360° pokrytím priestoru.

WAM6500

WAM6500

Na rozdiel od konvenčných smerových reproduktorov, ktoré reprodukujú zvuk jedným smerom, Samsung WAM6500 a WAM7500 naplnia zvukom celú miestnosť.

WAM6500

WAM6500

Tento spôsob zvukovej reprodukcie zabezpečuje technológia „Ring Radiator“, s ktorej využitím je zvuk šírený v okruhu 360° a je vyvážený pre ideálny poslucháčsky zážitok. Reproduktory sú vyrobené z prémiových materiálov a ich štýl ladí s akýmkoľvek interiérom.

WAM6500

WAM6500

K dispozícii sú dva typy – model stojaci WAM7500 a model prenosný WAM6500. Stojaci typ ponúka štýlový dizajn v kombinácii s prémiovým zvukom. Prenosný typ má v sebe zabudovanú batériu, vďaka ktorej je možné vychutnať si skvelý zvuk kdekoľvek – doma aj vonku. Oba modely je možné jednoducho pripojiť k televízoru, soundbaru alebo mobilným zariadeniam vďaka technológii Multiroom.

WAM7501

WAM7501

Technológia Samsung Multiroom umožňuje jednoduché zdieľanie hudobných skladieb naprieč rôznymi zariadeniami v domácnosti, ktoré sú prepojené prostredníctvom Wi-Fi alebo LAN. Nová verzia aplikácie Multiroom je dostupná ako pre zariadenia so systémom Android, tak pre iOS.

WAM7501

WAM7501

Aplikácia tiež ponúka nový hlavný kruhový ovládač, ktorého používanie je intuitívne. Zoznamy skladieb je možné prezerať a posúvať dotykom prsta. Ihneď, ako je aplikácia spustená, celá obrazovka sa premení v hudobný prehrávač s rýchlym prístupom ku všetkým skladbám a hlavnému menu aplikácie.

Rovnako je tiež hneď možné ovládať reproduktory, hudobné zdroje a playlisty, vyhľadávať v zozname podľa názvu skladby, mena interpreta, názvu albumu, alebo zložky, a to všetko na jednom mieste z hlavnej obrazovky. Novo sa tiež pri spustení skladby na obrazovke objaví prebal albumu, z ktorého skladba pochádza, a v súlade s ním sa farebne premení aj celá obrazovka. Používateľ si tak zážitok vychutná všetkými zmyslami.

MultiroomMultiroom aplikácia ponúka funkciu univerzálneho vyhľadávania. V praxi to znamená, že si užívateľ môže vyhľadať skladby aj v inom zariadení pripojenom k ​​sieti, vrátane mobilných zariadení, počítačov či streamingových služieb. Aplikácia je zároveň plnohodnotným hudobným prehrávačom (vrátane možnosti widgetu), takže si užívatelia môžu užiť počúvanie v akomkoľvek prostredí aj mimo domu. V okamihu, keď vstúpia do bytu, hudba, ktorú práve počúvajú na svojom mobilnom zariadení, sa automaticky spustí na všetkých prepojených multiroom audio zariadeniach.

Multiroom_nowat

Nová verzia aplikácie Multiroom navyše rieši obávaného strašiaka hudobných fanúšikov – spravovanie playlistu na mnohých rôznych zariadeniach. V aplikácii teraz môžu používatelia v zozname skladieb mazať, pridávať a presúvať skladby jednoduchým stlačením tlačidla na domácej obrazovke.

Ondrej Macko

Ondrej Macko
Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií.