Goobay LED High Bright 300 predstavuje výkonnú baterku, ktorú využijete v teréne, na dovolenke, turistike, pri táborení, oprave auta, počítača a pod. Funguje na 3 AAA batérie, ktoré však nie sú súčasťou dodávky. Jej súčasťou je držadlo na zápästie, nevypadne vám teda z ruky.

Pomocou prstenca v prednej časti sa dá nastaviť šírka osvetlenej plochy, čo je výhodné ak chcete dobre vidieť detail v diaľke. Batéria je vyrobená z odolného kovu v čiernej farbe a vydrží bez škrabancov pády na tvrdú podložku. Udávaný stupeň krytia je IPx4, s dažďom si poradila. Svetelný lúč má farebné ladenie 6000K (studená biela), elektrický výkon je 5 W.

Svetelný lúč odpovedá volfrámovej žiarovke s výkonom 30 W, je to svietivosť 300 lúmenov. Ako sme vyskúšali, táto batéria osvetlí predmety vo vzdialenosti 150 metrov. Využiť môžete tri režimy, ktoré sa nastavujú miernym potlačením zapínacieho tlačidla v zadnej časti batérie – 100 %, 25 % a SOS svetlo.

Cena: 22,07 €

Zapožičal: www.kabel.sk

Ondrej Macko

Ondrej Macko
Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií.