Waze čoskoro pridá tlačidlo SOS. Aj na Slovensku

0

Nové tlačidlo umožní rýchlo vyriešiť problémy s vozidlom počas cestovania.

Obľúbená navigačná aplikácia Waze spúšťa v Európe špeciálne tlačidlo SOS. To sa objaví v rozhraní aplikácie a umožní privolať rýchlo pomoc, ak sa počas jazdy stane niečo nepredvídateľné.

Waze ponúka novú SOS funkciu v spolupráci s poisťovňou Allianz, pričom asistenčné úkony budú spoplatnené. Poisťovňa vám však prostredníctvom SOS tlačidla môže rýchlo zabezpečiť odvoz vozidla, opravu defektu či doplniť chýbajúce palivo, ak sa pri plánovaní cesty prerátate a ostanete stáť uprostred ničoho.

Ceny za pomoc sa v závislosti od problému pohybujú od 100 do 250 eur. SOS tlačidlo je aktuálne dostupné v UK, Francúzsku, Taliansku, Grécku, Turecku, Rusku, Holandsku a Belgicko. V priebehu tohto roka ho budú môcť využívať aj používatelia na Slovensku, v Česku a ďalších európskych krajinách.

Zdroj: mobilemarketingmagazine

Prečítajte si aj:

Waze integruje Spotify už aj do svojej iOS aplikácie

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

Pridaj komentár