WhatsApp prináša jednoduchšie odstraňovanie nepotrebných dát

0

Komunikačný nástroj má posledné mesiace čoraz viac chystaných noviniek.

Na novinku upozornil server ghacks.net a tento raz sa týka čistenia dátového priestoru. Je celkom normálne, že po mesiacoch používania WhatsAppu obsadí aplikácia viac miesta. Závisí to do toho, koľko multimédií si s niekým posielate.

Každý z vás, kto sa ručne prehraboval dátami z WhatsAppu vie, že je to hlavne o tom prejsť si adresárovú štruktúru. Obrázkov a videí je veľa. To, ako prehľadne tieto súbory vidíte, závisí od použitého správcu súborov. Nová funkcia by mala zjednodušiť odstraňovanie multimediálneho obsahu. Neraz ho už nepotrebujete a zostáva tak akosi navyše. Pri zálohe to však vyžaduje svoj čas, najmä ak ju vykonávate na Google Disk.

Najnovšie máte možnosť odstraňovať dáta podľa ich veľkosti a podľa chatu, v ktorom sa nachádzajú. Toto by mohlo trochu uvoľniť miesto vo vašom smartfóne.

whatsapp

Zdroj: ghacks.net

Prečítajte si aj:

WhatsApp prinesie samodeštrukčné správy: Ich obmedzenia sú sklamaním

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár