Windows 10 dostane nové vlastnosti

2

Pôjde o presun niektorých vlastností z Windows 10X.

To aj napriek tomu, že verzia 10X má stále koexistovať vedľa štandardného systému Windows 10. Na možný presun niektorých kľúčových vlastností upozorňuje server WinAero.

Jednou z nich by mohli byt expresné aktualizácie bez potreby reštartovať operačný systém. Takisto by mohla pribudnúť ochrana pre aplikácie typu Win32 spúšťané v špeciálnom kontajnerovom režime. Takto by nemali priamy dosah na systém a išlo by o zvýšenie bezpečnosti systému. Niečo, ako virtuálne preverenie aplikácie.

Systém Windows 10X by mal byť dostupný budúci rok. Otázkou aj naďalej zostáva, koľko bude mať spoločného s pôvodnými Desiatkami a ako to bude s bezpečnosťou či chybnými aktualizáciami. Práve nedostatočné testovanie a rýchle vydávanie aktualizácií spôsobuje používateľom ťažkosti.

Zdroj: WinAero

Prečítajte si aj:

Poznáme ďalšiu verziu Windows 10

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

2 komentáre

Pridaj komentár