Poznáme ďalšiu verziu Windows 10

0

Pravdepodobne pôjde o menšiu aktualizáciu.

Aktuálne je najnovšia oficiálna verzia Windows 10 s označením 1909. Očakávame verziu 2004, ktorá má zatiaľ označenie ako májová. To je aktualizácia, ktorá má v roku 2020 priniesť väčšie opravy a zásahy v systéme.

Je totiž jednou z dvoch aktualizácií, ktoré Microsoft vydá v rámci jedného roka. Tá ešte patrí do označenia ako 20H1. Téme sa venoval server WinAero.

Teraz je už ale známe, že ďalšia verzia bude mať označenie Windows 10 2009 a je predpoklad, že sa aplikuje podobný scenár ako v minulosti. Teda, že síce ide o druhú hlavnú aktualizáciu v roku, no jej nainštalovanie sa bude podobať na menšiu kumulatívnu záplatu.

winver

Žiadne veľké zmeny, iba mierne vylepšenia, podobne, ako to bola pri aktualizácii na verziu Windows 10 1909. Nová verzia, ktorá príde v októbri by už mala spadať do vývojového cyklu označeného ako 20H2.

Zdroj: WinAero

Prečítajte si aj:

Windows 10 má opäť problémy s poslednou aktualizáciou

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár