Windows 10 má ďalší problém so stabilitou systému

0

Oprava odstraňuje niektoré známe problémy, no prináša ďalšie.

Najnovšia aktualizácia s označením KB4541335 opravuje problémy s aplikáciou Váš telefón a tiež odstraňuje problémy so zatvorením niektorý aplikácií pre Windows, uvádza server Windows Latest.

Takisto je opravená chyba s prehrávaním DRM obsahu, napríklad pri aplikácii Netflix. Okrem toho však prináša niektoré nové problémy. Používatelia sa sťažujú na problémy pri hraní hier a pády systému.

Napríklad pri sledovaní videa na YouTube cez prehliadač Chrome dochádza k zamrznutiu systému zobrazením BSOD. U iných sa zase prejavuje vysoké zaťaženie CPU pri nabíjaní prenosného počítača.

V tejto chvíli Microsoft nezaznamenal podobné ťažkosti a situáciu bude preverovať. Ak máte problémy, stále sa dá táto aktualizácia odinštalovať, bola totiž ako voliteľná a nepatrí medzi bezpečnostné záplaty.

Zdroj: Windows Latest

Prečítajte si aj:

Microsoft vydal opravu pre sieťové pripojenie vo Windows 10

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>