Windows 10: Nové ovládače pre Wi-Fi a Bluetooth

0

Oprava bude viditeľná nielen ak používate 5 GHz Wi-Fi sieť.

Februárová oprava a vylepšenie zariadení Wi-Fi a Bluetooth so sebou prináša viacero zmien. Ako upozorňuje server Windows Latest, obsahuje aj opravu chyby spôsobujúcu modrú obrazovku smrti.

Zaujímavosťou je oprava problému pri hotspote. Systém totiž umožní vytvoriť mobilný hotspot a vy si tak môžete k notebooku pripojiť na internet iné zariadenia. To však nemuselo fungovať ak Access Point používal kanál 165.

Oprava sa týka pre adaptéry

  • Wi-Fi 6E AX210, AX201, AX200, Wireless-AC 9560, 9461 / 9462 / 9260
  • Intel dual-band wireless-AC 8265 a 8260
  • Intel dual-band wireless-AC 3165, 3168, a 7265 Family

V rámci toho sú opravené problémy s audio spojením pri použití Microsoft Teams a tiež bezpečnostné záležitosti pri myšiach používajúce Bluetooth. Na stiahnutie môžete využiť Intel DSA, ktorý automaticky zistí, či potrebujete novú verziu ovládačov.

Zdroj: Windows Latest

Prečítajte si aj:

Ako zistiť heslo do Wi-Fi na počítači s Windows?

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár