Windows 7 sa nedarí vypnúť ani reštartovať

0

Murphyho zákony preverené aj na opravách chýb vo Windows.

Používateľov Windows 7 trápi chyba pri vypínaní alebo reštarte systému, hovorí server BetaNews. Špekuluje sa o tom, že problém v systémových politikách bude mať nová záplata. Tá okrem iného opravovala problém s pozadím pracovnej plochy.

Na vine nemusí byť Microsoft, pracuje sa aj s alternatívou, že problémy spôsobujú niektoré procesy bežiace na pozadí od Adobe. Jedným z riešení by mohlo byť prihlásenie sa do iného administrátorského účtu v systéme.

log off windows

Chyba vo Windows 7 znemožňuje jeho vypnutie alebo reštart. Zdroj: ZDNet

Ďalšia možnosť je vytvoriť nový účet, v ktorom by reštartovanie a vypínanie mohlo fungovať alebo využiť vstavaný hoci skrytý účet s názvom Administrator. Z týchto účtov by ste mohli systém reštartovať a pôvodný účet odhlásiť. Je to ale trochu krkolomné riešenie. Microsoft chybu eviduje a hľadajú príčinu. Nie je však isté, že problém bude na pleciach Microsoftu.

Zdroj: BetaNews

Prečítajte si aj:

Je tu ďalšia oprava pre Windows 7

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár