Windows Defender obsahuje chybu

0

Program preskakuje z kontroly niektoré súbory.

Na chybu, ktorá vynecháva súbory z procesu kontroly, upozornil server WinAero. Za posledné týždne používatelia hlásia preskočenie kontroly niektorých súborov z dôvody výnimky, hoci žiadnu nemajú nastavenú.

Microsoft tento problém ešte nepotvrdil, čo znamená, že nie je dostupná žiadna oficiálna oprava antivírusového programu.

defender error

Zdroj: Bleeping Computer

Na chybu môžete ale aj nemusíte naraziť, v závislosti od verzie Defendera, ktorú používate. Chyba sa týka verzie 4.18.2003.6 a vyššej. Podľa Bleeping Computer sa chyba začala prejavovať po aktualizačnom utorku od 10. marca 2020. To, či je vaša verzia nejako ovplyvnená zistíte manuálnym spustením kontroly súborov či už rýchleho alebo úplného skenovania.

Zdroj: WinAero

Prečítajte si aj:

Windows 10 chystá ďalšie zmeny. Zmizne okno Vlastnosti systému?

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>