Word, Excel a PowerPoint na všetkých Android telefónoch

0

Na blogu Microsoft Office sa objavil príspevok viceprezidenta MS pre kancelárske aplikácie o nových verziách pre Android.

Ide o ďalšie zostavenie, ktoré bude podporovať ešte viac zariadení. Microsoft totiž podporu pre Android spúšťa postupne. Vzhľadom na počet rôznych zariadení, je to pochopiteľné. Office pre iPad bol prvým balíkom pre mobilné zariadenia s optimalizáciou na dotykové ovládanie.

Office-for-Android-phone-is-here

Prvá verzia pre Android bola určená pre tablety s procesormi postavenými na architektúre ARM. Aktualizované verzie sú dostupné už aj pre verziu Android 5. V súčasnosti nechýba ani podpora procesorov Intel.

Včerajšie vydanie nových verzií obsahuje podporu pre zariadenia rôznych veľkostí a čipov. Partnerstvo Microsoftu s výrobcami zariadení v budúcnosti prinesie tento balík ako súčasť predinštalovaných aplikácií.

Na stiahnutie

Word

Excel

PowerPoint

Krátke predstavenie aplikácií, na videu od Microsoftu

Zdroj: Office Blog

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár