Xbox 360 čoskoro oslávi svoje 13. narodeniny.

Microsoft zastavil výrobu tejto hernej konzoly v apríli 2016. Tesne pred zastavením produkcie bola na konzoly vyslaná posledná aktualizácia. Teraz Microsoft prekvapuje majiteľov Xbox 360 novou aktualizáciou.

Počas celého obdobia od roku 2016 ste sa možno pripájali s konzolou na internet, aby ste preverili dostupnosť aktualizácie, ktorá by priniesla nové funkcie. V prípade najnovšej aktualizácie sa opakuje scenár z roku 2016, kedy spoločnosť iba stroho informovala, že najnovší aktualizačný balíček obsahuje len malé opravy a vylepšenia. Nič viac.

Táto aktualizácia je pravdepodobne poslednou a bola vyvolaná spätnou kompatibilitou konzoly Xbox One, na ktorej si zahráte aj staršie tituly z Xbox 360. Vďaka tomu sa odhalili chyby, ktoré sa Microsoft rozhodol opraviť.

Aj napriek novým a výkonnejším konzolám sa stále oplatí využívať Xbox 360 hlavne vďaka veľkému množstvu herných titulov. Aj vďaka tomu, že konzola obsahuje HDMI výstup, budú vaše hry vyzerať veľmi dobre aj na 4K televízoroch, alebo monitoroch.

Zdroj: PC mag

Prečítajte si aj:

Xbox One alebo PlayStation 4: Ktorú konzolu si vybrať?

Značky:

Peter Hupka

Peter Hupka
Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web.