Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Nový Xerox WorkCentre 6655 Color MFP ponúka vďaka platforme Xerox ConnectKey  malým a stredným firmám rovnaké tlačové riešenia, ktoré boli predtým k dispozícii len vo veľkých multifunkciách formátu A3. Zvyšuje efektivitu a zároveň drží náklady na tlač pevne pod kontrolou.

Multifunkčné zariadenie farebne tlačí, kopíruje aj skenuje. Vybavené je tiež faxom a manuálnou zošívačkou. Vytlačí až 35 stránok za minútu s výstupom prvej stránky už za 11 sekúnd. Vďaka tonerovým kazetám s kapacitou až 7 500 farebných a 12 000 čiernobielych stránok bude pre Vás práca s WorkCentre 6655 ešte efektívnejšia.

V súčasnej dobe,kedy sa všetko zrýchľuje a prístup k dokumentom kedykoľvek a kdekoľvek je základnou požiadavkou , obstojí WorkCentre 6655 na jednotku. Technológia Xerox ConnectKey umožní tlačiť z počítača, mobilného zariadenia, webovej adresy, pamäťového zariadenia USB alebo cloudu. Naskenované dokumenty Vám zašle faxom, emailom alebo priamo do cloudového úložiska. Integrovaná technológia McAfee zaistí, že všetky dáta sú v bezpečí.

Xerox ConnectKey  naviac zvyšuje produktivitu práce vďaka vzdialenému ovládaciemu panelu, prehľadávateľnému PDF a ľahkej integrácii do firemného prostredia.  Zariadenie takisto disponuje Xerox Extensible Interface Platform, vďaka ktorej možno vytvárať aplikácie bez nutnosti dodatočnej podpory zo strany IT. Znižuje tiež nutnosť zásahu používateľa a tým predlžuje životnosť zariadenia.

Značky: