Xiaomi Black Shark 3 5G by mohol byť prvým smartfónom so 16 GB pamäťou RAM

0

Je však tento krok potrebný?

Herné smartfóny si razia svoju vlastnú cestu už zopár rokov, no v nadväznosťou na úspechy predchodcov, bude musieť aj nová generácia Black Shark posunúť hardvérovú výbavu opäť o niečo vyššie. Je zrejmé, že spoločnosť k tomu k tomuto kroku pristúpila celkom zodpovedne a nič nenecháva na náhodu. Novinka s označením Black Shark 3 5G bola certifikovaná v MIIT, takže ani o názve smartfónu už niet pochýb.

Je však pochopiteľné, že 5G pripojenie nebude jedinou novou funkciou, ktorú Black Shark 3 5G prinesie. Podľa posledných informácií bude toto zariadenie prvým smartfónom, ktorý do svojej výbavy dostane 16 GB pamäte RAM. Niektorí môžu namietať, že tak veľká pamäť nie je potrebná, no ďalší používatelia môžu oceniť pamäť navyše, predovšetkým pri pohľade do budúcnosti. 

Vzhľadom na to, že stále nepoznáme presný dátum uvedenia nového Black Shark smartfónu na trh je aj možné, že nejaký iný výrobca môže Xiaomi nakoniec predbehnúť.

Zdroj: Twitter

Prečítajte si aj:

FIBARO Home Center 3: Privítajte najvýkonnejšiu riadiacu jednotku inteligentnej domácnosti (CES 2020)

O autorovi

Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web. Zaujímam sa o smartfóny, aplikácie, gadgety, nositeľnú elektroniku a technologické vízie. Medzi moje najobľúbenejšie voľnočasové aktivity patrí šport, hudba a moje štyri dcéry.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné TOUCHIT v limitovanej edícii
s bezdrôtovými slúchadlami a rúškom.
Kliknite a zistite viac>>