Na webovej stránke popredného výrobcu ochranných obalov sa nedávno objavil ochranný obal aj pre Pocophone F2.

Ďalší smartfón od Xiaomi s modelovým označením M1912G7BE / M1912G7BC bol schválený čínskym orgánom 3C. Bližšie parametre však ostávajú nateraz záhadou. Predpokladá sa však, že by mohlo ísť o dlho očakávané zariadenie Poco/Pocophone F2. Certifikácia smartfónu odhalila, že by mal byť vybavený rýchlym 27 W nabíjaním.

Neexistuje zatiaľ žiadny spôsob, ako potvrdiť, že model M1912G7BE / BC je pripravovaným Poco F2. Zariadenie nepodporuje 5G pripojenie, pričom to vyzerá tak, že by mohlo ísť o vlajkový telefón, práve kvôli použitému rýchlemu nabíjaniu.

Očakáva sa, že Xiaomi ešte pred koncom roku 2019 predstaví niekoľko vlajkových telefónov, ako napríklad Xiaomi Mi MIX 4 5G, modelový rad Redmi K30 s podporou 5G a Poco F2. Dúfajme, že smartfón M1912G7BE / BC sa v najbližších dňoch objaví na iných platformách, ako je napríklad TENAA, čo by mohlo potvrdiť blížiace sa decembrové predstavenie.

zdroj: Gizmochina / Spigen

Obrázky naznačujú, že Poco F2 môže byť vybavený displejom bez výrezu s pop-up fotoaparátom a trojitým zadným fotoaparátom s duálnym LED bleskom. Predpokladá sa, že telo smartfónu môže byť rovnako ako pri predchodcovi vyrobené z polykarbonátu. Pokiaľ je vyobrazenie založené na skutočných faktoch, tak smartfón bude pri použití zabudovanej čítačky odtlačkov prstov vybavený OLED displejom.

Včera sa v čínskej certifikačnej databáze NRA objavil aj údajný smartfón Redmi K30, ktorý nesie modelové označenie M1911U2E. Zoznam žiaľ neodhalil žiadne ďalšie detaily o tomto zariadení. Séria Redmi K30 bude vybavená čipovou sadou MediaTek 5G, ktorá sa má predstaviť už 26. novembra. 

Zdroj: GizmoChina

Prečítajte si aj:

Xiaomi môže čoskoro predstaviť smartfón s najlepším fotoaparátom

Peter Hupka

Peter Hupka
Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web.