Pre najnovšie vlajkové lode, Galaxy S6 a Galaxy S6 edge, pripravil Samsung puzdrá z priehľadného materiálu.

 Na ochranu prémiových technológií a vzhľadu oboch typov smartfónov si môžete zakúpiť transparentný zadný kryt Clear Cover či flipové puzdro Clear View Cover v niekoľkých farebných vyhotoveniach. Na našom trhu bude príslušenstvo k dispozícii postupne od 17. apríla 2015, kedy sa začnú predávať aj Samsung Galaxy S6 a S6 edge.

Flipové puzdro Clear View Cover

Novinka v ponuke flipových puzdier značky Samsung zaujme na prvý pohľad. Úplne totiž korešponduje so vzhľadom aj funkciami Galaxy S6 a S6 edge a súčasne smartfóny chráni pred poškriabaním. Necháva voľný prístup ku všetkým konektorom a tlačidlám a i v prípade Galaxy S6 edge prirodzene kopíruje tvar displeja zakriveného po oboch stranách. Bez potreby odklápať prednú časť puzdra Clear View máte k dispozícii informáciu o čase, stave batérie či intenzite mobilného signálu a môžete tiež prijímať správy, upozornenia a hovory. Odolný a pritom ľahký tvrdený plast, z ktorého sú flipové puzdrá Clear View Cover vyrobené, necháva presvitať vzhľad smartfónu cez sýte farebné prevedenie. Clear View Cover bude k dispozícii v čiernej, zlatej, striebornej, modrej (iba Galaxy S6) a zelenej farbe (iba Galaxy S6 edge) za odporúčanú maloobchodnú cenu 59,90 € s DPH.

EF-ZG920B_002_Back_Blue

Zadný kryt Clear Cover

Najnovší typ krytu pre smartfóny Galaxy S6 a S6 edge necháva vyniknúť ich vzhľad.  Zariadenie tak chráni proti mechanickému poškodeniu bez toho, aby narúšal jeho dizajn a tenký profil. Súčasne má používateľ voľný prístup ku všetkým konektorom a tlačidlám. Kryt Clear Cover tvorí priehľadný tvrdený plast doplnený o jemný rámik v metalickom farebnom vyhotovení. Jeho odtiene odpovedajú ponuke smartfónov, teda zlatej, striebornej, čiernej a v prípade Galaxy S6 edge aj zelenej farbe. Odporúčaná cena krytu Clear Cover je 29,90 s DPH.

EF-QG920B_001_Front_Silver

Flipové puzdrá s vreckom a S View

Majitelia smartfónov Samsung Galaxy S6 a S6 edge si budú môcť kúpiť aj flipové puzdrá, teda celistvé puzdrá s vreckom pre oba modely a pre Galaxy S6 aj vo variante S View s výrezom v prednej časti. Môžete si vybrať aj preferovaný materiál: buď látkové vyhotovenie s vystupujúcim reliéfom tkaniny, alebo plastové vyhotovenie so vzorom kože. Farby puzdier opäť korešpondujú s telefónmi, k dispozícii teda budú čierne, zlaté, strieborné a biele flipové puzdrá pre oba modely, a navyše modré puzdro v prípade Galaxy S6, resp. zelené pre Galaxy S6 edge. Cena flipových puzdier bude 29,90 s DPH v prípade modelu s vreckom a 49,90 s DPH za model S View pre Galaxy S6.

EF-CG920B_001_Front_Gold

Stereo slúchadlá s ovládaním handsfree a hlasitosti

Priaznivci hudby vo vysokej kvalite budú môcť svoj smartfón Samsung Galaxy S6 aj Galaxy S6 edge vylepšiť o hybridné stereo slúchadlá s ovládaním handsfree a hlasitosti (3,5 mm jack). Ich nezávislý trojcestný systém reproduktorov vytvára verný zvuk vo vysokej kvalite vrátane kvalitných vysokých a stredných frekvencií. Hlboké basové tóny sú prehrávané jedným dynamickým reproduktorom. Okrem čierneho a bieleho vyhotovenia budú mať zákazníci na výber tiež modrú a červenú farbu. Odporúčaná cena slúchadiel Samsung je 29,90 s DPH.

Sluchadla

Bluetooth audio prijímač/vysielač Level Link

Audio príslušenstvo k telefónom Samsung Galaxy S6 a Galaxy S6 edge s názvom Level Link má dvojaké využitie. Jednak funguje ako prijímač Bluetooth signálu napríklad práve z mobilného telefónu, môžete si teda z neho prehrávať pesničky uložené v smartfóne na stereo súprave. Súčasne však Level Link slúži tiež ako vysielač Bluetooth signálu. Po pripojení k zariadeniu bez Bluetooth ako MP3 prehrávač, televízor a pod. tak dokáže vysielať audio signál napríklad do bezdrôtových slúchadiel. Level Link je možné používať aj ako handsfree vďaka integrovanému mikrofónu. Jeho súčasťou je praktická spona na prichytenie, napríklad na slnečnej clone v aute. Odporúčaná cena audio zariadenia Level Link v čiernom prevedení je 79,90 s DPH.

Link

Ondrej Macko

Ondrej Macko
Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií.