Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť je najlepším dodávateľom RMM tretíkrát za sebou

Spoločnosť ZEBRA SYSTEMS, distribútor riešení N-able na českom a slovenskom trhu, oznámila, že RMM platforma N-able obhájila v hodnotení CRN Annual Report Card (ARC) Awards 2023 prvé miesto v kategórii poskytovateľov vzdialeného monitoringu a správy (RMM) pre MSP. Je to už tretí raz za sebou, keď bola zvolená ako najlepšia vo svojej kategórii. Spoločnosť N-able sa tiež umiestnila na prvom mieste v podkategóriách Podpora, Partnerstvo a Produktové inovácie.

Súťaž CRN ARC Awards s takmer 40-ročnou tradíciou je považovaná za jednu z najprestížnejších v IT priemysle. Je postavená na hodnotení spoločnosťou The Channel Company, ktorá oslovuje výlučne pozvanú skupinu výrobcov. V tohtoročnom prieskume 3 300 predajcov hodnotila 68 výrobcov riešení na základe štyroch kritérií: produktová inovácia, podpora, partnerstvo a riadené cloudové služby. V technologickej oblasti, ktorá je rozhodujúca pre úspech predajných partnerov, bolo podľa týchto štyroch kritérií hodnotených 25 hlavných produktových kategórií.

Už tretí rok po sebe bola spoločnosť N-able ocenená ako líder na trhu RMM, a to za dve vlajkové lode svojho RMM portfólia. N-able N-sight™ RMM, ktorý je určený pre rozvíjajúcich sa MSP partnerov a zahŕňa produkty RMM, Take Control a MSP Manager a poskytuje tak ucelené riešenie, ktoré poskytovateľom pomáha rýchlo začať MSP biznis a efektívne ho škálovať. N-able N-central® je určený skúsenejším MSP poskytovateľom a IT oddeleniam. Prináša štandardizáciu a orchestráciu v rozsahu, ktorý firmám poskytne vyššiu mieru prispôsobenia, lepšiu automatizáciu, detailnejší monitoring, inteligentné patchovanie a integráciu – to všetko s cieľom lepšej správy a ochrany zákazníckych systémov.

„Ešte dôležitejšie, než samotné víťazstvo je fakt, že toto ocenenie je výsledkom hlasovania partnerov. Vyhrať tretí rok za sebou, čo je pre globálny tím N-able veľmi šťastný hattrick, iba zdôrazňuje naše odhodlanie pomáhať našim partnerom byť úspešnými prostredníctvom nami dodávaných produktov,“ povedal John Pagliuca, generálny riaditeľ spoločnosti N-able. „Platformy RMM sú často považované za chlieb a soľ MSP biznisu, a preto aj naďalej pokračujeme vo vylepšovaní funkčností N-sight a N-central, aby sme našim partnerom MSP umožnili riešiť dnešné IT výzvy a zároveň ich pripravovali na tie zajtrajšie.“

„Je mi cťou oceniť výrobcov, ktorí pravidelne dodávajú špičkové produkty a služby pre pokračujúce úspešné vzťahy s distribučnými partnermi,“ uviedol Blaine Raddon, generálny riaditeľ The Channel Company. „Okrem predstavenia víťazov poskytujú ceny CRN Annual Report Card Awards výrobcom riešení užitočné informácie a pohľad na to, ako si stoja u predajcov, ktorých by v budúcnosti mohli začleniť do svojich strategických predajných kanálov.“

Víťazi boli prezentovaní na konferencii The Channel Company XChange 2023, ktorá sa konala 20. až 22. augusta v Nashville, Tennessee. Informácie o výsledkoch CRN 2023 ARC nájdete on-line na www.CRN.com/ARC a budú uvedené v októbrovom vydaní CRN Magazine v roku 2023.

Značky: