Žiadny iPhone 9: Apple čoskoro predstaví iPhone SE 2020 v až 256 GB verzii

0

Označenie dostupného modelu spoločnosti Apple sa mierne zamotáva.

O pripravovanom základnom modeli sa hovorí už pomerne dlho. Očakávaný smartfón sa mal v najbližších dňoch predstaviť pod označením iPhone 9. Najnovšie správy však toto tvrdenie vyvracajú.

Správa portálu 9to5Mac tvrdí, že oficiálnym marketingovým názvom nového zariadenia bude jednoducho iPhone SE a spoločnosť Apple ho označí ako verziu 2020. Tento spôsob označovania produktov má v spoločnosti Apple tradíciu a zameranie tohto smartfónu nadviaže na pôvodný model iPhone SE z roku  2016.

iPhone SE 2020

Zdroj: GSMArena

Označenie iPhone SE potvrdzuje aj popis ochranného skla v oficiálnom internetovom obchode spoločnosti. Pri tomto skle je uvedené, že je vhodné aj pre modely iPhone 7 a iPhone 8, čo potvrdzuje, že nové zariadenie bude vychádzať z rovnakého dizajnu, ktorého súčasťou je aj 4,7-palcový displej.

Novým detailom je, že nový iPhone SE bude ponúkať až 256 GB úložného priestoru. Predchádzajúce informácie tvrdili, že novinka príde iba so 64 alebo 128 GB vnútornej pamäte.

iPhone SE 2020

Ochranné puzdro UAG pre iPhone SE 2020, Zdroj: GizChina

Nový cenovo dostupný iPhone by mal prísť v čiernej, bielej a červenej farbe. Ochranné puzdra pre tento model by mali byť dostupné až v piatich oficiálnych vyhotoveniach, ktoré zahŕňajú čierne a biele silikónové puzdra spolu s červeným, čiernym a modrým koženým prevedením.

Správa tiež potvrdzuje, že nový iPhone SE 2020 príde s čipovou sadou A13 Bionic, pričom cena by mala začínať na úrovni 399 dolárov. Podľa nedávnych správ sa má nový iPhone SE predstaviť 15. apríla, ale vzhľadom na posledné správy by sme tento model mohli vidieť ešte skôr.

Zdroj: 9to5mac

Prečítajte si aj:

Xiaomi Mi Bunny Watch 4: Inteligentné hodinky pre deti s plnou výbavou

Značky:

O autorovi

Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web. Zaujímam sa o smartfóny, aplikácie, gadgety, nositeľnú elektroniku a technologické vízie. Medzi moje najobľúbenejšie voľnočasové aktivity patrí šport, hudba a moje štyri dcéry.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>