Rok 2024 je tu a spolu s ním aj čas postaviť sa pred nové výzvy. Ak na niektorú z nich potrebujete počítač, možno nastal správny čas venovať mu pozornosť a pripraviť ho na všetky úlohy, ktoré vás čakajú.

Našťastie, najnovší a najmodernejší operačný systém Windows 11 Pro, ako aj úplná, čistokrvná a plnotučná verzia Office 2021 Pro, sú aktuálne v extrémnych zľavách. Tak napríklad, Office 2021 Pro si môžete kúpiť už za 25,25 €. To je oproti pôvodnej cene 299 € poriadny rozdiel. Ide pritom o originálne licencie, ktoré budú vaše už navždy. To ale ani zďaleka nie je všetko, pozrite si kompletný zoznam.

Je to legálne? Áno, potvrdila EÚ

Mnohí z vás nám v minulosti písali či sú ceny, ktoré obchod GoDeal24 ponúka, skutočné. Dobrou správou je, že odpoveď je áno. Originálne a doživotné licencie na Windows 11 Pro a Office 2021 Pro skutočne sú dostupné za cenu od 10 € počas novej akcie.

Najpopulárnejšou voľbou je už tradične balíček kancelárskych programov Microsoft Office 2021 Pro, ktorý si môžete kúpiť už za 25,25 € (1 licencia). Po zakúpení vám na email okamžite príde licencia, ako aj inštrukcie, ako program stiahnuť a aktivovať. Jednoduchší systém zatiaľ neexistuje. Od kúpy po inštaláciu tak prejde menej ako 5 minút. Pozrite sa, aké možnosti máte. Najlacnejšie pochopiteľne vychádza balíček piatich licencií, pri ktorom je cena o takmer 10 € nižšia.

Ponuky pre Office na Godeal24

Okrem kancelárskeho balíčka, v ktorom nájdete Word, Excel či PowerPoint je extrémne dôležitý aj samotný operačný systém. Tým najlepším je momentálne Windows 11 Pro, ktorý kombinuje moderný dizajn, špičkový výkon a profesionálne zabezpečenie. Microsoft si zaň vo svojom obchode pýta 199 €, no originálnu licenciu si môžete kúpiť aj výrazne lacnejšie. Cena začína už na 10 €, čo je náklad, ktorý si vie dovoliť azda každý z nás.

Ponuka pre Windows s Godeal24

Ponuka kombinácie Godeal24: Windows+Office

Ceny sú platné so zľavovým kódom: DDA62

Multilicenčné ponuky za bezkonkurenčné ceny

Ďalšie licenčné nástroje za najlepšiu cenu

Okrem kancelárskych programov samozrejme potrebujete aj ďalšie, ktoré funkcionalitu vášho PC alebo notebooku poriadne rozšíria. Pozrite si napríklad PDF Pro 3 na prácu s PDF dokumentami, IObit Driver Booster 10 Pro, ktorý sa postará o akékoľvek problémy s ovládačmi (grafická karta, tlačiareň, a pod.) či Ashampoo Photo Commander 17, ktorý je špičkovým nástrojom pre prácu s fotografiami.

Absolútna garancia okamžitého dodania

Zakúpenie licencií je veľmi jednoduché. Po zaplatení vám prídu veľmi rýchlo na email a hneď ich môžete použiť. Je však nutné dodať, že akcie sú obmedzené časovo, preto v prípade záujmu netreba otáľať.

Ak by ste narazili na nejaký problém s objednávaním alebo ak by vám náhodou neprišla licencia na email, neváhajte kontaktovať podporu GoDeal24 na emailovej adrese service@godeal24.com. Podpora funguje 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou Godeal24.

Značky: