Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť Zyxel sa rozrástla o nových členov. Český tým posilnil Jan Kratina na pozícii Pre Sales Engineer. Jan Kratina bude zodpovedný za technický vývoj riešení pre segment Telco operátorov. Jeho technické kompetencie pramenia z viac ako 12 ročných skúseností s produktami Zyxel v servisnej organizácii spoločnosti.

 Viktor Myslikovjan v posledných rokoch pôsobil v spoločnosti Zyxel Communications Czech na pozícii Internal Account Manager. S rozvojom siete obchodných partnerov a s tým, ako dynamická je situácia na trhu, sa požiadavky na jeho obchodnú činnosť výrazne rozšírili. Od apríla tohto roka pôsobí Viktor aktuálne na pozícii Sales Representative for the Czech Republic. To mu umožní viac sa zamerať na budovanie užších obchodných väzieb s obchodnými partnermi spoločnosti Zyxel
na celorepublikovej úrovni.

Novú posilu má taktiež obchodný tým. Silvia Suchá nastúpila na pozíciu Sales Representative for Slovakia. Silvia pracuje v spoločnosti Zyxel Communications Czech skoro dva roky. Do apríla tohto roku pôsobila v oddelení Order Desk. Od mája aktuálne nastúpila na pozíciu Sales Representative for Slovakia, kde bude medzi jej hlavné úlohy patriť rozvoj a budovanie obchodných vzťahov s predajcami na Slovensku. Slovenský trh je pre spoločnosť Zyxel dôležitým trhom a Silvia bude nadväzovať na prácu svojich predchodcov v obchodnom oddelení.

Aktuálne spoločnosť Zyxel rozširuje svoje pôsobenie aj v Bulharsku a Rumunsku. Tieto nové trhy bude mať na starosti Levente Cseh, ktorý nastúpil na pozíciu Sales Representative RO & BG. Levente bude zodpovedať za rozvoj distribučného a resellerského predajného kanála v Bulharsku a Rumunsku. Jeho devízou je vedľa obchodných zručností taktiež technický background. Ten bude kľúčový pre vzdelávacie aktivity (Webináre/Workshopy/Školenia), ktoré Zyxel aktívne organizuje pre odovzdávanie produktových znalostí.

Nového kolegu privítal taktiež poľský tým, kde na pozícii Sales Engineer nastúpil Aleksander Turski. Jeho hlavnou úlohou bude predpredajná a projektová podpora zahŕňajúca taktiež školenia a podporu resellerov.

Značky: