Zyxel oznámil 5. septembra spustenie rebrandingovej kampane „Your Networking Ally“.

Spoločnosť sa zameriava na budovanie sietí a ich riešenia. Počas necelých 30 rokov svojej existencie veľmi rýchlo rástla a vďaka inovatívnym produktom prepájajúcim celý svet si získala renomé. Môžeme ju teda zaradiť medzi vyspelé firmy. Po období rastu nastáva obdobie transformácie.

zyxel_1_web2016_8_nowat

Predtým bolo logo Zyxel modré, podobne ako u väčšiny spoločností z IT biznisu. Nová vizuálna identita zahŕňa päť jasných farieb. Logo má podobu bieleho alebo čierneho nápisu na jednej z nich. Týchto päť farieb zároveň ukazuje, že Zyxel ponúka obsiahle portfólio produktov a riešení, ktoré je možné aplikovať naprieč najrôznejšími druhmi obchodných odvetví a prostredí.

Slogan „Your networking Ally“ čiže Váš sieťový spojenec, presne vystihuje vzťah Zyxelu so svojimi zákazníkmi. Ľudia i organizácie potrebujú partnera, ktorý ponúka riešenie ich problémov. Zyxel prináša integrované a komplexné sieťové riešenia svojim zákazníkom.

zyxel_2_web2016_8_nowat

„Nová firemná identita je odrazom strategického smerovania spoločnosti Zyxel a tým je spojenectvo s našimi partnermi a zákazníkmi v boji s rôznymi hrozbami a výzvami, s ktorými sa v dnešnom pretechnizovanom svete musí potýkať. Nové postavičky „Ally“ tak stelesňujú rôzne typy týchto výziev, akými je rýchlosť sietí, zabezpečenie dát a ich ukladanie či streamovanie. Súčasťou nového vizuálu firmy je vedľa loga aj päť výrazných farieb, ktoré symbolizujú širokú paletu komplexných riešení pre rôzne aplikácie a trhy.“ vysvetľuje Martin Bratičák, Head of Channel CEE, ZyXel Communications.

Kamarátske postavičky Ally stelesňujú rôzne riešenia, ktoré Zyxel ponúka.

Značky: