Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Hľadáte bezdrôtové slúchadlá, ktoré splnia očakávania aj tých najnáročnejších audiofilov?

V takom prípade by vašej pozornosti nemali uniknúť najnovší model od Huawei – FreeBuds Pro 2. Nová generácia vlajkového modelu ponúkne hneď niekoľko dôvodov, prečo patrí k špičke aktuálnej ponuky vo svojej kategórii.

Kvalitný audio zážitok

Nové Huawei FreeBuds Pro 2 splnia všetky hudobné očakávania. Novinka sa totiž môže pochváliť prvým duálnym zvukovým Hi-Res systémom na svete. To znamená, že disponuje dvoma zvukovými jednotkami, vďaka ktorým budú vaše obľúbené vysoké tóny, či hlboké basy znieť takmer ako v profesionálnom štúdiu. S novými FreeBuds Pro 2 sa aj domáca nočná párty premení na skutočný audio zážitok.

Ponorte sa do vlastného sveta

Okrem dokonale kvalitného zvuku v každom tóne, majú nové slúchadlá schopnosť “vypnúť” okolitý svet, kedykoľvek to budete potrebovať. Ponúkajú totiž niekoľko možností režimov aktívneho potláčania zvuku, vďaka ktorým si môžete užívať svoju obľúbenú hudbu nerušene – bez ohľadu na to, či sa nachádzate na rušnej stanici alebo v preplnenej reštaurácii. Predstav si, že cestujete na dovolenku v preplnenom lietadle, a chcete oddychovať. To, čo na sa prvý pohľad zdá ako nemožné, je pre FreeBuds Pro 2 samozrejmosťou. Stačí si zapnúť režim Ultra Active Noise Cancelling a prispôsobiť ho aktuálnym potrebám – o všetko ostatné sa postará sofistikovaná technológia Huawei.

Krištáľovo čistý zvuk aj počas volania

Ak patríte medzi ľudí, ktorí veľa telefonujú, určite vás poteší aj funkcia potláčania hluku z hovorov, vďaka ktorej už nikdy nezažijete tú trápnu situáciu, keď si nie ste istý, či vás človek na druhej strane telefónu počuje. Huawei FreeBuds Pro 2 totiž odfiltrujú všetky nežiadúce okolité zvuky, a zároveň zvýšia úroveň čistoty vášho hlasu, a rovnako aj hlasu človeka na druhej strane. Vďaka tomu si môžete užívať telefonovanie s blízkymi, či videohovory s kamošmi úplne bez starostí.

Batéria, ktorá nesklame

Pokiaľ ide o výdrž, FreeBuds Pro 2 ponúknu až 8 hodín prehrávania na jedno nabitie a neuveriteľných 30 hodín výdrže batérie v kombinácii s nabíjacím puzdrom. Teraz sa už nemusíte báť, že sa vám slúchadlá vybijú vtedy, keď ich najviac potrebujete. Či ste na cestách, v posilňovni alebo na prechádzke, slúchadlá budú vždy pripravené na obľúbené hudobné zážitky.

Pripojenie k dvom zariadeniam nara

Azda jednou z najlepších vlastností, ktoré dnešné smart produkty ponúkajú, je ich schopnosť efektívne spolupracovať s inými zariadeniami. Audio novinka od Huawei nie je výnimkou – dokážu sa totiž pripojiť k dvom zariadeniam naraz. Môžete tak počúvať hudbu cez slúchadlá pripojené k notebooku a v okamihu prepnúť na hlasový hovor z telefónu, ktorý vybavíte z tých istých slúchadiel.

Všestranná kompatibilita

Ak náhodou nevlastníte Huawei smartfón, nie je to žiadny dôvod na obavy. Slúchadlá FreeBuds Pro 2 dokážete prepojiť s akýmkoľvek smartfónom – bez ohľadu na to, či ide o Android iného výrobcu, alebo systém iOS. Stačí jednoducho telefón spárovať, nasadiť si slúchadlá a nechať sa unášať na vlnách kvalitného zvuku.

Značky: